Ubrania, odzież Metoda Sport

Ciężko odnaleźć tak wielką legendę ubrań hip-hopowych wywodzących się z Polski jak Metoda Sport. Firma pojawiła się na rynku w 1996 roku i poprzez współpracę z artystami i wspomaganie organizacji pierwszych koncertów przyczyniła się do rozwoju rap kultury w naszym kraju. To co wyróżnia markę na tle innych to bogata historia i najwyższa jakość oferowanych ubrań, które są produkowane wyłącznie w Polsce.
Kiedyś dostępne tylko w stacjonarnych warszawskich skateshopach kurtki, bluzy i spodnie od Metoda można było zobaczyć głównie w rapowych teledyskach. Dziś dynamiczny rozwój marki przyspieszyły sklepy internetowe, dzięki którym legendarne ubrania może mieć każdy z nas. Obecnie marka oferuje szeroki wybór kurtek zimowych i przejściowych oraz bluz hoodie i crewnecków bez kaptura. Od czasu do czasu najnowsze kolekcje urozmaicają dropy zimowych czapek czy modnych dodatków jak nerki i paski z logo MH oraz luźne t-shirty. Markowa odzież od Metoda w sklepie UrbanCity.pl to dziś ponad 100 różnych produktów.

Skateshopy online to szansa na odrodzenie i ciągły rozwój dla takich marek jak Metoda Sport. Ogromny asortyment i możliwość wyszukania wielu marek w jednym sklepie, to szansa na szybkie zakupy i wybór ulubionych marek, także tych, do których przez lata mamy sentyment.