Plecaki męskie

Niegdyś noszono je jedynie do szkoły czy na zajęcia w trakcie studiów. Dzięki coraz nowszym modelom stają się jednak tak funkcjonalne i wygodne, że zabieramy je ze sobą w góry, a nawet do pracy. Mowa tu oczywiście o stylowych plecakach męskich! W UrbanCity znajdziesz zarówno szkolne plecaki męskie, jak i modele sportowe – idealne chociażby na siłownię. Dużą grupę stanowią także plecaki dla Panów od 4F. Wystarczy dobrać stosowny rozmiar, wzór, materiał oraz zdobienia, w zależności od okazji i osobistych preferencji.

Męski plecak do pracy – skórzany czy nieoficjalny?

Jeśli w Twoim miejscu pracy nie ma dress code’u albo przyjęto w niej casual business, plecak męski będzie idealnym akcesorium. W obu przypadkach powinien być przede wszystkim mocny, wygodny i na tyle pakowany, aby pomieścić laptop, notes, kalendarz, teczki, w skrócie – wszystko, czego będziesz potrzebował. Plecak do pracy może być elegancki, w stonowanej tonacji. W takim wypadku przeważnie wybierane są modele skórzane, stylem nawiązujące do aktówek. W mniej formalnej wersji postaw na inne propozycje – w odważnych połączeniach kolorystycznych, szalonych wzorach czy z naszywkami. Jeśli Twoja praca wymaga częstego przemieszczania się, pamiętaj o tym, że Twój męski plecak musi być nie tylko funkcjonalny, ale także komfortowy – nie może przeciążać kręgosłupa.

Komfort w Twoim stylu, czyli męski plecak miejski

Jeśli chodzi o męskie plecaki miejskie, są one naprawdę zróżnicowane. Jednokolorowe albo w nietypowych połączeniach, z szalonymi wzorami albo skromnymi emblematami. Street wear to tak naprawdę mieszanka wielu stylów i tak samo wiele będzie modeli plecaków miejskich dla Panów. Największą popularnością cieszą się niezmiennie czarne męskie plecaki. Nic w tym dziwnego – są na tyle wszechstronne i uniwersalne, że można zabrać je ze sobą na każde wyjście. Duży plecak nada się idealnie na wszelki wakacyjne wyjazdy, jednak na dalekie piesze wędrówki najlepszy będzie rodzaj turystyczny. Zarówno jeden i drugi charakteryzują się tym, że są produkowane z naprawdę wytrzymałych materiałów, często mają również właściwości wodoodporne. Mały plecak męski przeważnie wybieramy na co dzień, kiedy potrzebujemy mieć przy sobie jedynie najważniejsze drobiazgi. Każdy z wymienionych typów gwarantuje Ci jednak tę samą cechę – wyjątkowy komfort.

Dużą grupę w ofercie UrbanCity stanowią stylowe plecaki młodzieżowe. Nie ma w tym nic dziwnego, bo w tej kategorii wiekowej każdemu zależy na wyrażaniu siebie, również poprzez akcesoria. Jedni chcą się wyróżnić, inni stawiają na klasykę, a więc plecaki czarne. Niezmiennie popularnością cieszą się takie z logotypami ulubionych marek albo zespołów muzycznych. Męskie plecaki miejskie często łączą się z kategorią plecaków młodzieżowych. Podobnie jak modele sportowe, które niekoniecznie muszą być dopasowane do potrzeb sportowców. Mogą być jedynie na takie stylizowane, bo przecież sportowy styl nie jest zarezerwowany tylko dla jednej grupy. Wybierz spośród wielu opcji, by znaleźć towar dopasowany do Twoich potrzeb.