Portfele męskie

Portfel – większość z nas nie jest w stanie wyjść bez niego z domu. Wybierając to niewielkie, niepozorne akcesorium, warto zwrócić uwagę na jego jakość. Portfel powinien być trwały, solidnie wykonany, a przy tym stylowy – w końcu korzystamy z niego codziennie. Portfele męskie markowe dostępne w UrbanCity to połączenie wszystkich tych cech. To produkty popularnych streetwearowych marek, dla których moda, funkcjonalność i wytrzymałość są wyjątkowo ważne. Jeśli pół Twojej szafy zajmują rzeczy od Prosto, Smokestory czy 4F – portfele z naszej oferty na pewno trafią w Twój gust!

Cienki portfel męski – do każdej kieszeni… i na każdą kieszeń

Portfele męskie – w przeciwieństwie do damskich – występują w znacznie mniejszych rozmiarach. Nic w tym dziwnego – mężczyźni noszą je zazwyczaj w kieszeni spodni. To jeden z powodów, dla których duży i gruby portfel nie zdaje w ich przypadku egzaminu. Wbrew pozorom cienkie i niewielkie modele są w stanie pomieścić wszystkie niezbędne karty, dokumenty i potrzebną ilość gotówki. Szukasz idealnego portfela męskiego na zamek lub rzep? W UrbanCity znajdziesz zarówno model dla starszego mężczyzny, jak i portfel młodzieżowy męski – chociaż uważamy, że w modzie nie ma miejsca na wiekowe limity! Jeśli portfel męski skórzany nie jest dla Ciebie, nie musisz korzystać z niego, bo „tak wypada”. Wybierz model materiałowy i przechowuj dokumenty tak jak lubisz! Wszystkie portfele z naszej oferty posiadają co najmniej kilka kieszonek na karty i wizytówki oraz osobną przegrodę na banknoty. Niektóre z nich wyposażone są też w kieszonkę na monety – w tym przypadku zdecydowanie wygrywa model marki Iriedaily wykonany z materiału imitującego tablicę korkową. Nie musisz już trzymać drobiazgów luzem w kieszeni – wrzuć do niej portfel jednej ze streetwearowych marek i ciesz się jego funkcjonalnością.

Duże i małe portfele streetwear męskie w UrbanCity

Niezależnie od tego, czy wolisz małe i cienkie portfele, czy te w większym rozmiarze, w UrbanCity czekają na Ciebie propozycje w kilku różnych wielkościach. Mniejszy portfel na karty męski sprawdzi się na co dzień, np. podczas szybkiego wypadu na zakupy, kiedy nie chcesz brać ze sobą wszystkich dokumentów czy wizytówek. W naszej ofercie znajdziesz też duży portfel męski w formie saszetki festiwalowej do powieszenia na szyi – marka Smokestory pomyślała o wszystkich, którzy potrzebują więcej miejsca na karty i banknoty. Bez problemu zmieścisz w nim prawie dwa razy więcej drobiazgów niż w przypadku małego portfela do kieszeni! To mega opcja na wszelkiego typu wyjazdy – jeśli musisz zabrać ze sobą banknoty w dwóch różnych walutach, w takiej saszetce schowasz ich naprawdę sporą ilość. Portfele dostępne w UrbanCity wyróżniają się nie tylko pojemnością i funkcjonalnością, ale i oryginalnym stylem. Są one dostępne w różnych kolorach, a naszywki i nadruki z logo marki dodają im charakteru. Wybierz portfel, który spełni Twoje potrzeby i zabieraj go ze sobą w każde dowolne miejsce!