Słuchawki dla mężczyzn

Słuchawki do telefonu to coś, bez czego w dzisiejszych czasach trudno wyjść z domu. Spacer, jogging, jazda tramwajem, sprzątanie… – podcast lub muzyka w słuchawkach to nasz towarzysz w praktycznie każdej z tych sytuacji. Ile to razy każdy z nas zawracał po nie do domu, żeby nie zanudzić się w drodze! Jeśli dodatkowo są one bezprzewodowe, mamy jeszcze więcej swobody. Bez ograniczających, wiecznie splątanych kabli, używa się ich zdecydowanie wygodniej. Jeśli szukasz słuchawek bezprzewodowych męskich, które będą umilać Ci spacery czy dojazdy do pracy, w UrbanCity możesz znaleźć parę idealną.

Słuchawki Bluetooth – maksimum wygody

Słuchawki z funkcją Bluetooth to odkrycie naszych czasów – nie mamy ku temu żadnych wątpliwości. Słuchawki bezprzewodowe nauszne są bezpieczniejsze dla naszych uszu i gwarantują jeszcze lepsze odczucia – to fakt. Co jest ich wadą? Z powodu ich dużych rozmiarów nie zawsze możemy zabrać je ze sobą. Modele douszne to za to mega praktyczne rozwiązanie – wystarczy, że etui z słuchawkami wrzucimy do kieszeni i w każdej chwili możemy posłuchać ulubionego kawałka! Niewielkie i poręczne, wciąż oferują nam szerokie możliwości i zaskakują naprawdę mocnym brzmieniem. Słuchawki bezprzewodowe douszne to idealna opcja dla sportowców – podczas ruchu trzymają się one stabilnie w uchu i nie zsuwają się z głowy tak jak niektóre modele nauszne. Jeśli chcesz znaleźć słuchawki do biegania męskie, które uatrakcyjnią Ci każdy trening, w UrbanCity czekają na Ciebie naprawdę ciekawe propozycje. To stylowe słuchawki o dużych możliwościach, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych – nawet różowej!

Słuchawki bezprzewodowe douszne? Postaw na UrbanCity!

W UrbanCity wiemy, że bez słuchawek często… jak bez ręki. Wiemy też, że oprócz tradycyjnych słuchawek przewodowych męskich mega popularnością cieszą się modele bezprzewodowe. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy stworzyć douszne słuchawki Bluetooth, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Są one w pełni kompatybilne zarówno z systemem Android, jak i iOS czy Windows. Dziesięć metrów zasięgu, wbudowany mikrofon i zaledwie 40 minut ładowania to tylko kilka spośród ich wielu zalet. Słuchawki są w stanie odtwarzać muzykę bez przerwy przez 2-3 godziny na jednym ładowaniu, a to oznacza, że możesz zabrać je nawet w długą trasę. Nie musisz już martwić się, że padną po drodze! Jakie jeszcze są ich zalety? Możesz rozmawiać ze znajomymi niezależnie od tego, co akurat robisz – telefon może leżeć na stole lub w kieszeni, a Ty wciąż będziesz miał wolne ręce. To się nazywa komfort! Co więcej, takie rozmowy mogą trwać nawet 4 godziny, a Ty będziesz mieć pewność, że słuchawki nie rozładują się w trakcie. Są one zamknięte w wygodnym i stylowym etui, które praktycznie nie zajmuje miejsca. Możesz więc zabrać je ze sobą za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu, a ulubiona playlista lub podcast będą z Tobą… wszędzie! Etui działa też jak ładowarka – schowane w nim słuchawki automatycznie się ładują.