Zegarki męskie

Wśród produktów w naszej ofercie nie mogło zabraknąć modnych męskich zegarków. To dodatki do outfitu, które zyskują coraz większą popularność i zwłaszcza w formalnych stylizacjach stają się niezbędne. Poza tym, że jest to akcesorium bardzo praktyczne, to cenione też za efekt wizualny. Zarówno tarcza, jak i pasek czy nawet wskazówki mogą być wykonane z wszelkiego rodzaju materiałów, o różnych kolorach, wzorach i zdobieniach. Przyjrzyj się naszym propozycjom i wybierz najlepszy model.

Estetyka czy funkcjonalność męskiego zegarka– co jest dla Ciebie ważniejsze?

Zegarek męski jest uznawany za akcesorium, które, odpowiednio dobrane nie tylko uzupełnia stylizację, ale może być nawet jednym z ważniejszych jej elementów. Zwłaszcza eleganccy mężczyźni, którzy lubią ubierać się z klasą, zdają sobie sprawę z tego, że męski zegarek na bransolecie rzeczywiście dodaje szyku. Ale czy to dodatek jedynie dla biznesmenów? Oczywiście, że nie! Możesz dobrać go do osobistych preferencji, stylu, w jakim się ubierasz, poziomu funkcjonalności czy okazji, na jakie zamierzasz przyozdabiać nim nadgarstek.

Elegancko, codziennie czy na sportowo? Wybierz swój model

Sportowy zegarek męski będzie się dość mocno różnił od markowego modelu na eleganckie spotkania. Są jednak cechy, które powinny charakteryzować każdy towar tego typu. Trwałość, odporność na rdzewienie i wodę, pasek, na którym nie pojawiają się pęknięcia i który nie ulega ścieraniu. To podstawowe cechy wysokiej klasy męskich zegarków, do których zdecydowanie należą chociażby zegarki Casio, które znajdziesz w ofercie UrbanCity.

G-Shock – marka, której możesz zaufać

Do najwyżej cenionych należą także markowe zegarki G-Shock. Modele od tego producenta są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz z uwzględnieniem wszelkich nowinek w kategorii czasomierzy. Zwolennicy firmy G-Shock szczególnie zwracają uwagę na wysoki poziom wytrzymałości produktów. Przed wprowadzeniem na rynek zegarki poddaje się wielu testom, mającym zagwarantować, że faktycznie są niezniszczalne. Nie zaszkodzi im ani woda, ani wilgoć, błoto, czy upadek z wysokości dziesięciu metrów, dlatego nadają się idealnie do noszenia w terenie. Potrzebujesz modelu, który posłuży Ci przez lata? Kultowym zegarkom G-Shock zdecydowanie możesz zaufać.

Wielofunkcyjny męski zegarek od G-Shock

Jeśli zależy Ci na tym, aby korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, zegarek G-Shock również jest stworzony właśnie dla Ciebie. Niektóre modele mają funkcję Tough Solar, a więc w ich konstrukcję wbudowano panele słoneczne. Pozwalają one naładować baterię zarówno przy świetle naturalnym, jak i sztucznym. Część z towarów jest wyposażona w innowacyjną technologię Waveceptor. W różnych miejscach świata umieszczono pięć wież emitujących fale radiowe. Zegarek męski G-Shock wykrywa je, a następnie automatycznie zmienia czas na lokalny, dzięki czemu nie musisz robić tego ręcznie. Poznaj naszą całą ofertę, by zdecydować się na model dopasowany do Twoich preferencji.