Klapki męskie

Gorące lato to moment odpowiedni na... klapki! Może nie jest to najbardziej eleganckie obuwie świata. Trudno jednak klapkom odmówić jednego - niepowtarzalnej funkcjonalności. Ich praktyczność sprawia, że są najlepszym rozwiązaniem na basen, pod prysznic, czy na grilla na działce.

Wygodne męskie klapki są bardzo praktyczne - to pewne. Ale przecież nikt nie powiedział, że nie mogą być stylowe! Projektanci obuwia zadbali o to, aby w ich ofercie pojawiły się dizajnerskie modele. Wystarczy wspomnieć o kultowym już modelu Adilette. Klapki Adidas, wprowadzone na rynek w latach 70. są najpopularniejsze na świecie! Są wytrzymałe, bardzo przyczepne. To co niezwykle ważne w klapkach - bardzo szybko wysychają. Trzy białe paski pozytywnie wyróżniają te klapki od konkurencji.

Miękkie, wygodne, szybkoschnące klapki są również propozycją marki Nike. Jordan Super.Fly Team to pewnego rodzaju uzupełnienie butów do gry w koszykówkę. Klapki Jordan to obuwie doskonałe do szatni!

Pakując wakacyjny plecak nie zapomnij o praktycznych klapkach! Jeżeli jeszcze takich nie posiadasz - sprawdź propozycje UrbanCity!

zobacz więcej

Zwiń

Bestsellery

Najczęściej oglądane