Koszulki polo męskie

W modnej polówce poczujesz klimat ulicy i elegancję. Męskie koszulki z kołnierzykiem mają coś z gustownej koszuli zapinanej na guziki i noszonego na co dzień t-shirtu. Jeśli masz dylemat, czy na spotkanie ubrać luzacką koszulkę z krótkim rękawem czy postawić na formalny strój, zakładając polo na pewno nie zaliczysz wpadki. Ten format wybiera nie tylko młodzież ale też poważni biznesmeni i znani celebryci jak Pharell Wiliams i David Beckham, którzy stawiają na połączenie sportowego i salonowego stylu.
Pierwsze jednokolorowe białe i czarne męskie polówki w polskich skateshopach zostały wypromowane przez cenione marki Clinic Manufacture i Moro Sport i są obecne do teraz. Dziś najpopularniejsze są te z naszywką herbu od marki „Sokoła" - Prosto Wear lub koroną na piersi od Jigga Wear. Męskie polo w paski nigdy nie wypada z gry i zawsze wpisuje się w trendy.

Idealne na każdą okazję męskie koszulki polo są uszyte z wytrzymałego a zarazem przyjemnego w dotyku splotu bawełny. Rzadziej spotykane polówki z długim rękawem także zdobywają uznanie wielkich marek i świata mody. Pozwól sobie na stylówę wybierając ofertę koszulek, które uczynią Twój outfit bardziej ułożonym i wyszukanym.

zobacz więcej

Zwiń

Bestsellery

Najczęściej oglądane