T-Shirty męskie

T-shirty każdy facet nosi przez cały rok, ale szczególnie odkrywamy je wiosną i latem, kiedy możemy odłożyć na bok cieplejsze ubrania. Męskie koszulki z krótkim rękawem od lat są częścią garderoby, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego stroju, dlatego także uliczne marki odzieżowe traktują je zawsze jako ważny element każdej nowej kolekcji.

Markowe t-shirty męskie. Wybierz te od swojego ulubionego producenta

Najwyższej jakości bawełna, trwałe i modne nadruki oraz odpowiednio dopasowany krój, to najważniejsze cechy, którymi kierujemy się wybierając męski t-shirt. W Polsce najpopularniejsze luźne męskie teesy produkują marki takie jak Prosto, Mass Denim czy Jigga Wear, a więc hip-hopowe brandy, których logo możemy zobaczyć zarówno w teledyskach raperów jak i na co dzień na ulicach. Wybór i asortyment zagranicznych producentów koszulek jest jeszcze większy. Dla amerykańskich i europejskich marek takich jak Stussy, Urban Classics i sportowej linii Nike oraz Jordan to właśnie męski t-shirt odgrywa główną rolę w każdej kolekcji odzieży. Dobrą alternatywą dla wielkich sportowych marek z zagranicy jest kolekcja polskiej marki 4F, która oferuje stosunkowo tanie męskie t-shirty w porównaniu do konkurencji.

Wybierając swoją stylówę często kierujemy się też nadrukiem z którym się utożsamiamy. Może to być grafika z dosadnym przekazem lub logo ulubionej marki, które z dumą nosimy na piersi. Spora część osób stawia też na wersję bez emblematów i ozdób wybierając tzw. ubrania „no logo". Co raz większa świadomość ekologii w świecie ulicznej mody skłania też do rozsądnych zakupów i wyboru takich marek jak Iriedaily, która w swoich kolekcjach męskich t-shirtów oferuje najwyższą jakość w połączeniu z dbaniem o otaczające nas środowisko.W ostatnim czasie w ofercie nie brakuje też koszulek licencyjnych cieszących się co raz większym zainteresowaniem. Męskie t-shirty z grafiką z komiksów, mang i kreskówek od Marvel, My Hero Academia czy Stranger Things znajdziesz w sklepie UrbanCity.pl.

Jak nosić męskie t-shirty?

Ogromny wybór t-shirtów w modzie sprawia, że możemy wymyśla