(12.02.2020)

Hollywood żegna Czarną Panterę. Zmarł Chadwick Boseman


W sobotę 29 sierpnia 2020, po czteroletniej walce z nowotworem zmarł Chadwick Boseman. Aktor znany przede wszystkim z tytułowej roli w filmie Marvela jako Czarna Pantera odszedł przedwcześnie w wieku 43 lat.

Chadwick Boseman, amerykański aktor, znany jest z serii filmów od Marvel Cinematic Universe. Od podpisania kontraktu w 2014 roku "Chad" wcielał się w nich w rolę superbohatera Black Panther. Dzięki doskonałej roli w filmie Czarna Pantera z 2016, za którą otrzymał nagrody NAACP Image Awards i SAG Awards rozsławił dotąd mniej rozpoznawalną postać Czarnej Pantery w świecie filmów o komiksach Marvela.

Chadwick Boseman jako Black Panther:

  • Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016)
  • Czarna Pantera (2018)
  • Avengers: Wojna bez granic (2018)
  • Avengers: Koniec gry (2019)

Hollywood oraz fani "Chad'a" żegnają Czarną Panterę.

Chadwick Boseman zmarł 28 sierpnia 2020 w Los Angeles przegrywając walkę z nowotworem okrężnicy, z którym zmagał się od 4 lat. Aktora żegnają gwiazdy Hollywood oraz fani. Publikując posty na portalach społecznościowych wspominają jego talent i osobowość.

Dziś rano Marvel wypuścił krótki film będący poruszającym hołdem dla gry aktorskiej "Chad'a" w roli Black Panther. Przedstawia zakulisowe sceny Bosemana na planie Czarnej Pantery. Chadwick był prawdziwym wojownikiem i walczył do samego końca.Najnowsze artykuły


Kolekcja Społem x UrbanCity.

Prawdziwie polska kolaboracja ubrań w UrbanCity. Sieć sklepów Społem, kojarzy każdy, kto choć raz wybrał się do dużego miasta na zakupy. Neonowe logo to znak rozpoznawczy, z którym wiąże się niesamowita historia pełna przewrotów, trudności i ciągłego rozwoju. Poznaj kolekcję Społem x UrbanCity.

Czytaj więcej

146 lat tradycji, czyli Lyle & Scott w UrbanCity

Marka Lyle & Scott została założona w 1874 roku przez Williama Lyle'a i Waltera Scott'a. Cieszy się długą i udaną historią przesiąkniętą innowacją oraz jakością wykonania swoich produktów. W ciągu ostatnich 146 lat marka rozwinęła się znacząco - od skromnej fabryki dzianin ze szkockiego miasta Hawick do globalnie rozpoznawalnej brytyjskiej marki z uznaniem wśród mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej

Promocja! Kolekcjonerski brelok Prosto GRATIS

Nie przegap okazji na zdobycie ekskluzywnego gadżetu. Limitowany brelok Prosto do tej pory był produkowany tylko jeden raz! Dla wszystkich fanów polskiej marki sklep UrbanCity przygotował niespodziankę. Do każdego zamówienia z produktem od Prosto dodajemy teraz GRATIS losowo wybrane, limitowane breloki, które zostały wyprodukowane ponownie przy współpracy z marką Prosto.

Czytaj więcej