Muzyka: płyty CD, DVD, Vinyle

Nie od dziś wiadomo, jak duże znaczenie w życiu odgrywa muzyka – zwłaszcza ta dobra, przy której noga nie potrafi nie drgnąć. W Urbancity wzięliśmy to pod uwagę – nasz asortyment to nie tylko streetwearowa odzież dla wszystkich fanów ulicznej mody. To także albumy muzyczne, które dla wielu marek były największą inspiracją do tworzenia swoich kolekcji ubrań. Płyty dostępne w naszej ofercie pochodzą od polskich raperów i zespołów, które zna każdy zapalony miłośnik hip-hopowej kultury. Nieważne, czy w Twoich głośnikach słychać kultowe kawałki Pezeta i O.S.T.R, czy może stawiasz na Bedoesa i Matę. Są takie płyty, które powinieneś znać – i właśnie one czekają na Ciebie w UrbanCity. W większości są to klasyczne CD, choć w naszej ofercie pojawiają się też prawdziwe winyle. Wśród dostępnych u nas propozycji znajdzie się coś dla każdego słuchacza – a nawet dla tych, którzy lubią skubnąć trochę dobrej literatury…

Płyty hip-hop, których warto posłuchać

Uznajesz wyłącznie oryginalne albumy od ulubionych raperów, a kolekcja płyt w Twoim domu na bieżąco się powiększa? W ofercie UrbanCity znajdziesz płyty z muzyką, której słuchasz na co dzień. Mowa zarówno o znanych w całej Polsce, jak i bardziej niszowych artystach, którzy za jakiś czas dołączą do tych pierwszych. To majstersztyki m.in. takich wykonawców i składów, jak Otsochodzi, Borixon, Małpa, Prospect, Reto, EmTe czy Blacha. Wśród płyt nie brakuje też albumów Mesajaha, Bongostanu, Bednarka czy Donatana. Niektóre z nich zawierają w zestawie przypinki, festiwalowe opaski z Pol’and’Rock Live i DVD z występów. Sięgnij po krążek, którego nie ma jeszcze na Twojej półce, i daj się ponieść swojej ulubionej muzyce. Rap na słuchawkach i streetwearowa odzież tworzona przez marki muzyków to połączenie idealne – z UrbanCity możesz mieć i jedno, i drugie. Powiększaj swoją muzyczną kolekcję i odkrywaj nowe albumy!

Sklep z płytami polskich raperów

W Urbancity czekają na Ciebie najlepsze rap albumy i nowe płyty hip-hop. To świeżutkie wydania, które warto mieć w swojej prywatnej kolekcji. Znajdziesz u nas nawet te płyty, które trudno dostać w innych źródłach – edycje limitowane to prawdziwe perełki. Możesz więc sprawić sobie prezent i zainwestować w album, który od dawna chodzi Ci po głowie. Najciekawsze płyty ze świata polskiego hip-hopu i książkowe zbiory wywiadów ze znanymi raperami to najlepsze upominki dla samego siebie – o ile to klimat, w którym obracasz się na co dzień. Obczaj albumy, których jeszcze nie widziałeś i zaskocz się pozytywnie nowym idealnym brzmieniem – z UrbanCity to możliwe! A może w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto ma podobną muzyczną zajawkę? Zrób mu przyjemność i podrzuć nowy krążek ulubionego rapera. Nasza oferta stale się powiększa – tak samo jak polski rynek hip-hopowy. Chcemy dać Ci dostęp do najlepszej muzyki, żeby towarzyszyła Ci każdego dnia. To jeden z powodów, dla których wśród naszych płyt pojawiają się coraz ciekawsze krążki.