Mesajah Brudna Prawda

Planowane dostarczenie:
1-2 dni robocze
Opis produktu

Mesajah "Brudna Prawda"

"Brudna Prawda" to już trzeci album autorstwa Mesajah. Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania "Brudnej Prawdy" od razu po ukazaniu się "Jestem Stąd".

Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty. Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe.

Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades – które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów. Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall. Album "Brudna Prawda" ukazuje się nakładem wytwórni UrbanRec.

TRACK LISTA:

01. Ostateczny Sąd

02. Brudna Prawda

03. Ludzie Roboty feat. Abradab

04. Babilon

05. Nie Zabije Nas Czas feat. Yanaz, paXon

06. Brudny Styl

07. Rise Up feat. OneManArmy

08. Wszystko Co Mam

09. Sensi feat. Tallib

10. Beautiful Morning feat. Blackout JA

11. Ten Kraj feat. Grizzlee

12. Lepsza Połowa

13. Stand Firm