Produkty marki Columbia

Columbia to amerykański producent ubrań outdoorowych i sportowych założony w 1938 roku przez Paula Lamfroma. Marka, która szczyci się ponad 80-letnią tradycją oferuje odzież narciarską i codzienną, obuwie a także akcesoria, czapki oraz wyposażenie kempingowe. Rozpoznawalnym znakiem ubrań Columbia są wytrzymałe wodoodporne kurtki z wymienną podszewką, dzięki czemu możemy dostosować ją do każdych warunków pogodowych. Oprócz kurtek 3w1 w najnowszych kolekcjach znajdziemy też modne ostatnio kangurki zapinane na zamek do połowy, wyposażone w pojemną kieszeń z przodu.
Odzież Columbia uwielbiają szczególnie fani zimowych sportów i trekkingu. Ciepłe kurtki zimowe i funkcjonalne ubrania zawsze sprawdzają się w górskich warunkach. Logo Columbia widniejące na koszulkach z krótkim rękawem i bluzach z kapturem oznacza najwyższą jakość, która spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Innowacyjne rozwiązania znane są przede wszystkim w kolekcji Titanium.

Ubrania outdoorowe od Columbia w sklepie UrbanCity.pl dedykowane są wszystkim, którzy cenią komfort i wygodę oraz najnowsze rozwiązania technologiczne ubrań, które możemy ubrać zarówno w teren na długie piesze wędrówki jak i na co dzień bo nowoczesny krój świetnie wpisuje się w ramy ulicznego stylu.