(09.17.2021)

Kolekcja Społem x UrbanCity.


Prawdziwie polska kolaboracja ubrań w UrbanCity. Sieć sklepów Społem kojarzy każdy, kto choć raz wybrał się do dużego miasta na zakupy. Neonowe logo to znak rozpoznawczy, z którym wiąże się niesamowita historia pełna przewrotów, trudności i ciągłego rozwoju.


Koszulki i bluzy z neonem sklepów Społem.


Pierwsze sklepy Społem powstały u progu 20-go wieku i w swoim długoletnim istnieniu opowiadają wspaniałą historię rozwoju gospodarki w Polsce. Sklepy Społem do dziś spotkasz w każdym dużym mieście. Przetrwanie próby czasu uczciliśmy pierwszą taką i unikatową kolekcją UrbanCity x Społem, w której znajdziesz ubrania z kultowym logo. Oryginalne koszulki, bluzy i akcesoria Społem są w pełni licencjonowane i dostępne tylko w UrbanCity.


koszulki Społem x UrbanCity

Ubrania Społem x UrbanCity mają wymiar nie tylko patriotyczny, bo idea wspólnego budowania polskiej gospodarki towarzyszyła pomysłowi powstania spółdzielni od początków, ale też kulturalny bo zarówno nazwa jak i logo Społem są rozpoznawalne przez każde pokolenie. Dla fanów sieci spożywczaków przygotowaliśmy t-shirty i zestawy koszulek Społem, a już wkrótce udostępnimy kolejny drop, w którym znajdą się m.in. bluzy i akcesoria. Współpraca dwóch polskich sklepów: spożywczych sklepów Społem i internetowego sklepu UrbanCity to kolejny projekt, którym chcemy dać coś świeżego, czego jeszcze nie było w modzie streetwear.

Sprawdź Kolekcję Społem x UrbanCity


Najnowsze artykuły


Nowa licencja na ubrania. My Hero Academia w UrbanCity.

Kolejne licencjonowane produkty w UrbanCity. Tym razem na ubraniach prezentujemy uniwersum Boku no Hero Academia. Poczuj moc Akademii Bohaterów w streetwearowym wydaniu.

Czytaj więcej

Kolekcja Społem x UrbanCity.

Prawdziwie polska kolaboracja ubrań w UrbanCity. Sieć sklepów Społem, kojarzy każdy, kto choć raz wybrał się do dużego miasta na zakupy. Neonowe logo to znak rozpoznawczy, z którym wiąże się niesamowita historia pełna przewrotów, trudności i ciągłego rozwoju. Poznaj kolekcję Społem x UrbanCity.

Czytaj więcej

146 lat tradycji, czyli Lyle & Scott w UrbanCity

Marka Lyle & Scott została założona w 1874 roku przez Williama Lyle'a i Waltera Scott'a. Cieszy się długą i udaną historią przesiąkniętą innowacją oraz jakością wykonania swoich produktów. W ciągu ostatnich 146 lat marka rozwinęła się znacząco - od skromnej fabryki dzianin ze szkockiego miasta Hawick do globalnie rozpoznawalnej brytyjskiej marki z uznaniem wśród mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej