(12.28.2020)

Kupuj Teraz Zapłać Później Z Dotpay


Brak pieniędzy na Twoim koncie nie będzie już przeszkodą do nowych zakupów online w UrbanCity! Jeżeli spodobał Ci się produkt w naszym sklepie, nie ryzykuj, że gdy już uzbierasz na wymarzoną bluzę z kapturem czy nowe joggery okaże się, że rozmiar, który Tobie odpowiada się wyprzedał.

,,

Jak działa płatność Kupuj Teraz Zapłać Później z Dotpay?


Opcja Kup Teraz Zapłać Później Z Dotpay to nowoczesna metoda płatności, dzięki której od razu możesz rozpocząć zakupy, a zapłacisz za nie w dogodnym dla Ciebie momencie. Masz na to aż 30 dni! Jeżeli dokonasz płatności za zamówienie w UrbanCity w ciągu 30 dni za koszt odroczenia płatności nic nie zapłacisz, wynosi on 0% czyli 0 zł.


Po upływie 30 dni możesz się zdecydować na zapłatę za swoje zamówienie w ratach podzielonych na 3, 6 lub 12 miesięcy.


Złóż zamówienie w UrbanCity na kwotę od 100 do 2000 złotych i ciesz się nowym zakupem bez zbędnego czekania.


Jak skorzystać z odroczonej płatności:


• przy wyborze kuriera i formy płatności za zamówienie wybierz opcję „Kupuj Teraz Zapłać Później Z Dotpay"
• wypełnij krótki formularz
• odbierz potwierdzenie skorzystania z usługi
• zamówienie otrzyma status „opłacone" po sfinalizowaniu transakcji i zostanie wysłane do Ciebie w ciągu najbliższych 2 dni roboczych


Zakupy z Dotpay są nie tylko łatwe i szybkie ale też bezpieczne. Cała procedura usługi Kup Teraz Zapłać Później Z Dotpay odbywa się online – bez wychodzenia z domu.


Więcej informacji o tej metodzie płatności przeczytasz TUTAJ.
Najnowsze artykuły


146 lat tradycji, czyli Lyle & Scott w UrbanCity

Marka Lyle & Scott została założona w 1874 roku przez Williama Lyle'a i Waltera Scott'a. Cieszy się długą i udaną historią przesiąkniętą innowacją oraz jakością wykonania swoich produktów. W ciągu ostatnich 146 lat marka rozwinęła się znacząco - od skromnej fabryki dzianin ze szkockiego miasta Hawick do globalnie rozpoznawalnej brytyjskiej marki z uznaniem wśród mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej

Promocja! Kolekcjonerski brelok Prosto GRATIS

Nie przegap okazji na zdobycie ekskluzywnego gadżetu. Limitowany brelok Prosto do tej pory był produkowany tylko jeden raz! Dla wszystkich fanów polskiej marki sklep UrbanCity przygotował niespodziankę. Do każdego zamówienia z produktem od Prosto dodajemy teraz GRATIS losowo wybrane, limitowane breloki, które zostały wyprodukowane ponownie przy współpracy z marką Prosto.

Czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Niech kolejny rok przyniesie pasmo sukcesów i inspiracji – także tych modowych, a w przyszłym roku spełnią się marzenia te nowe i te odłożone na później. Wszystkim naszym klientom życzymy udanej szampańskiej zabawy Sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku 2019.

Początek roku to nie tylko okazja na podsumowania w świecie ulicznej mody, ale też szansa by spojrzeć w przód na to co w 2019 roku będzie na czasie. Wierzymy, że kolejny sezon przyniesie nowe wyzwania i uda się nam sprostać Waszym oczekiwaniom i jak zawsze czymś pozytywnie zaskoczyć.

Czytaj więcej