Blog

Powrót

Ubrania BOR od Palucha. Ostatni Krzyk Osiedla.

16.08.2018 | Opublikowane w kategorii Muzyka Inne
Ubrania BOR od Palucha. Ostatni Krzyk Osiedla.

Biuro Ochrony Rapu to drugi nielegal Palucha. Nowoczesne jak na tamte czasy bity, które podzieliły niektórych słuchaczy i bezpośredni podwórkowy przekaz rapera z Piątkowa w 2007 roku wraz z premierą albumy otworzyły drzwi do czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Sam artysta rozpoczął tym samym nowy rozdział w swojej karierze, która dziś stanowi wyjątkowy jak na nasze realia sukces muzyczny i marketingowy. B.O.R. czyli Biuro Ochrony Rapu to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek czerpiąca z kultury hip-hop wszystko co najlepsze: teksty z przekazem, profesjonalną wytwórnie zrzeszającą utalentowanych raperów i najwyższej jakości bawełnę w kolekcjach ubrań BOR.

BORCREW. Na pierwszym miejscu muzyka.

 

Wytwórnia BOR Records zrzesza wielu utalentowanych raperów, której niepodważalnym liderem jest sam Paluch ma w swoim składzie zarówno prawdziwych potentatów pierwszej ligi takich jak Sarius czy Gedz, jak również młode talenty jak Szpaku. Sam założyciel wytwórni nigdy nie ukrywał, że główną dewizą marki jest koleżeńskie wsparcie, wspólne idee, a nie cele biznesowe. Tym samym ekipa BOR Crew jest niczym duża rodzina, która napędza maszynę jaką jest wytwórnia muzyczna BOR, a wielomilionowe odsłony kawałków na YouTubie oraz płyty pokryte złotem i platyną są tego dowodem. Autor rapowych teledysków takich jak Szaman, Bez Strachu czy Kontrola Jakości potrafi wydobyć z hip-hopu najcenniejszy przekaz połączony z nowoczesnym i profesjonalnym podejściem do muzyki. Twórczość artysty stała się również mocną inspiracją do utworzenia własnej linii odzieżowej.

Ubrania BOR od Palucha. Ostatni Krzyk Osiedla.

Ubrania od Palucha.

Odzież BOR z początku ograniczała się do mocno limitowanych kolekcji, które głównie można było zobaczyć w teledyskach Palucha. Trudno dostępne ubrania podsycały apetyt fanów ulicznej mody, by mieć je w swojej szafie. W teledysku Bez Strachu z 2013 roku, który obejrzano już przeszło 58 milionów razy widzimy już czerwone logo z gotycką literą B na bluzie bez kaptura, jednak na próżno było szukać go w sklepie, ponieważ crewneck BOR zaliczył szybki sold out. Prawdziwym przełomem a zarazem ogromnym sukcesem okazało się rozpowszechnienie kolekcji dla szerszego grona fanów. W sezonie jesienno-zimowym 2017 roku zadebiutowała pierwsza kolekcja dostępna w największych sklepach i skateshopach, również online, takich jak UrbanCity.pl. Odzież hip-hopowa, która od wielu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zyskała kolejny powiew najświeższej mody a fani BORCREW mogli się odtąd cieszyć pełnym asortymentem ubrań od luźnych t-shirtów po bluzy z kapturem z logo BOR a nawet modne joggery. W najnowszych kolekcjach Biura Ochrony Rapu dominują oczywiście stonowane kolory czerni i bieli, surowe jak uliczna nawijka Palucha, ale nie brak im streetwearowego zacięcia dlatego od czas udo czasu pojawiają się takie perełki jak pomarańczowa bluza z kapturem BOR, w najmodniejszym kolorze sezonu.

Sprawdź ubrania marki B.O.R. w sklepie UrbanCity

 

Ubrania BOR od Palucha. Ostatni Krzyk Osiedla.

Moc na koncertach i najlepsze ubrania. Taki jest B.O.R.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij