Blog

Powrót

Nie tylko klapki. Premiera odzieży Kubota w UrbanCity.

03.07.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości
Nie tylko klapki. Premiera odzieży Kubota w UrbanCity.

Klapki na rzep Kubota to produkt, z którym kojarzona jest marka. Od niedawna polski brand poszerza swoją ofertę o japonki, klapki basenowe i sygnowane swoim logo skarpety. W UrbanCity miała miejsce premiera najnowszej kolekcji, która zawiera też linię odzieżową - oryginalne ubrania Kubota.

Udany powrót marki Kubota na polski rynek.

Po tym jak w 1994 roku powstały pierwsze klapki z rozpoznawalnym w latach 90. logo na ich froncie, nikt nie spodziewał się, że ulubione Kuboty, znikną z polskiego rynku na kilkanaście lat. Niedawno klapki Kubota zaliczyły wielki powrót. Oferując ponownie swoje legendarne piankowe klapki na rzep przypomniały od razu o kojarzonej z marką jakości i przystępnej cenie, za które pokochali je Polacy.

Potencjał nie mógł się zmarnować. Po powrocie powstały nowe kolorystyki klapków oraz klapki basenowe i japonki Kubota. Podążając za trendami mody dostaliśmy jeszcze większy wybór. Logo marki dziś stało się polskim symbolem powrotu do mody lat 90., które kojarzymy z okresem postępu, pełnego beztroski i początkami niezachwianej wolności. Klapki Kubota to za mało i marka poszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Czas na kolekcję ubrań, która dopełni dzieła wizji firmy.

Nie tylko klapki. Premiera odzieży Kubota w UrbanCity.

Ubrania Kubota. Bluzy i koszulki z kultowym logo.

Kubota to styl życia. Iść do przodu, być wiecznie młodym i nie zapominać o najfajniejszych chwilach. Odzież Kubota ma mocno sportowy charakter i oddaje energię z jaką marka powraca do świata ulicznej mody. Koszulki z logo Kubota mają wygodny krój. Najnowsza kolekcja ubrań to nie tylko czarne i białe t-shirty z logo. Nawiązując do kolorowych klapków na rzep, nie mogło zabraknąć fioletowej czy czerwonej koszulki z krótkim rękawem. Dalej możemy stawiać na żywy outfit, który zabija odzieżową nudę. Uszyte w Polsce bluzy Name Cut to połączenie kolorów tego sezonu w kilku wariantach. Bluzę z kapturem Kubota możemy założyć w chłodniejsze dni, kiedy nie ma szans, żeby w naszej stylówie pokazać ulubione logo na klapkach. Całą kolekcję uzupełniają sportowe dresy. Spodnie skrojone na joggery nie krępują ruchów i mają przydatne kieszenie zapinane na zamek.

Poznaj kolekcję Kubota i bądź świadkiem jak polska marka tworzy modę streaetwear i staje się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Klapki Kubota i ubrania z ich logo już są w UrbanCity.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij