Blog

Powrót

Powrót do szkoły w 2020. Jesteśmy gotowi.

05.08.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości
Powrót do szkoły w 2020. Jesteśmy gotowi.

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło oficjalnie, że we wrześniu tego roku czeka nas powrót do szkoły. W UrbanCity jesteśmy przygotowani, żebyście kupili to, czego będzie Wam brakować, żeby uzupełnić szkolny ekwipunek. Plecaki, piórniki a także zestawy koszulek w bardzo atrakcyjnych cenach, które przydadzą się na W-F czekają na Twój powrót do szkoły!

Czy we wrześniu będą otwarte szkoły?

Według najnowszych wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej od 1 września czeka nas powrót do klasycznych zajęć lekcyjnych. Spodziewaliśmy się, że powrót do szkoły będzie kiedyś nieunikniony. Do rozpoczęcia roku szkolnego we wrześniu został mniej niż miesiąc. Na powrót do klasy co roku w sierpniu przygotowują się uczniowie w każdym wieku. Przez długi okres, kiedy zostawaliśmy w naszych domach z powodu pandemii koronawirusa można było zapomnieć o podstawowych akcesoriach, które są nam niezbędne, żeby wrócić na standardowe lekcje. Część z nich pewnie nadaje się już do wymiany.

Back To School w UrbanCity.

Na powrót do szkoły bez problemu przygotujesz się kupując jeden z plecaków Converse. Kolorowe szkolne plecaki młodzieżowe w cenie 59 złotych pomieszczą wszystko co niezbędne. Pojemne kieszenie zapinane na zamek i wzmocniony materiał, z którego uszyte są plecaki Converse bez problemu przetrwają ciężki rok szkolny.

Jak powrót do szkoły to obowiązkowo z zestawem koszulek jednej ze sprawdzonych marek UrbanCity. 3 koszulki Marvel z Punisherem w cenie 99 lub zestaw 2 t-shirtów od Jigga Wear sprawdzą się na co dzień i jako strój sportowy na zajęcia WF, ponieważ są uszyte z wygodnej bawełny w luźnym kroju. Pod kategorią Back To School znajdziesz też zestawy koszulka + spodenki w zgranej kolorystyce. Czego jeszcze może Ci brakować? Dorzuć do swojego zamówienia piórnik od Dakine, skompletuj bieliznę kupując Blind Boxy skarpet i bokserek. Zamów w UrbanCity wszystko co niezbędne i ciesz się wakacjami do samego końca nie martwiąc się o powrót do szkoły!

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij