Blog - Wpisy z luty 2017 roku

Powrót

#lookoftheday #6

24.02.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #6

Wiosna za oknem. Razem z nią nadchodzą długo wyczekiwane przez Was nowe kolekcje marek streetwearowych. Czym zaskoczą nas tym razem producenci? Na jakie kolory warto postawić? Nasza szósta część Look Of The Day mówi właśnie o tym!

#lookoftheday #5

15.02.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #5

Dla wielu z nas lata '90 to najlepszy okres w życiu. Chętnie wspominana młodość była pełna swobody i luzu, którą wyrażaliśmy także przez swój ubiór. Nasz kolejny artykuł Look Of The Day to sentymentalna podróż do tamtych czasów, kiedy streetwear w Polsce stawiał swoje pierwsze, nieśmiałe kroki i do dziś stanowi inspirację dla wielu szanujących się marek. Nic więc dziwnego, że większość trendów wraca do łask.

Figurki Marvel Funko Pop gratis!

Od dziś do każdego zamówienia powyżej 100zł zawierającego produkt marki Marvel gratis dodajemy figurkę Funko Pop! 

Promocja trwa do wyczerpania zapasów, figurki dodawane są losowo.

Nowy lookbook Prosto 2017

13.02.2017 | Opublikowane w kategorii Nowości
Nowy lookbook Prosto 2017

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego lookbooka marki Prosto.

#lookoftheday #4

09.02.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
el polako
Luty to czas najatrakcyjniejszych wyprzedaży. Co roku staramy się obdarzyć naszych klientów najlepszymi okazjami na ich ulubione marki. W dzisiejszej serii artykułów postawiliśmy na jakość i dobrą cenę. Koniecznie sprawdzcie naszą czwartą część Look Of The Day.

#lookoftheday #3

02.02.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
dada

W związku z poszerzającą się ofertą damskiej kolekcji na UrbanCity, związaną z rosnącym zainteresowaniem płci pięknej tematem Streetwear, przygotowaliśmy mocną inspirację na nadchodzącą wiosnę. Trzecia część serii Look Of The Day to propozycja dla Pań.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij