Produkty marki Elade

Elade Street Wear to toruński brand, który istnieje od 2003 roku i produkuje damską i męską odzież uliczną. Ubrania powstają w niewielkich polskich szwalniach a dewiza marki „Made in Poland with Passion" gwarantuje najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdej oferowanej przez Elade koszulki, bluzy czy pary spodni. Od początku powstania kieruje swoje produkty do ludzi, którzy są związani z życiem ulicy.
Elade jest dla wszystkich, którzy żyją aktywnie, cenią wygodę, wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Inspiracją do tworzenia nowych projektów jest skateboarding oraz wszystkie cztery elementy kultury hip hop. „FOUR ONE – cztery elementy – jedna grupa". Od wielu lat marka zdobywa uznanie w kulturze ulicznej, a także kreuje znaczenie słowa ELADE, które wcześniej nie istniało w żadnym słowniku - dziś oznacza ubrania stworzone z pasji z bogatą już historią.

Asortyment marki to nie tylko odzież, czyli t-shirty, kurtki na jesień i zimę, bluzy i joggery ale też dodatki takie jak portfele, paski parciane z klamrą, czapki zimowe i modne pięciopanelówki z daszkiem. Do męskiej kolekcji Elade dołączyły też ubrania dedykowane kobietom. Damskie bluzy crewneck, koszulki z krótkim rękawem i wygodne spodnie dresowe są zaprojektowane z myślą o wymaganiach płci pięknej wobec modnych ulicznych ubrań.

zobacz więcej

Zwiń

Bestsellery

Najczęściej oglądane