Blog

Powrót

Diil wraca na UrbanCity. Nowa kolekcja!

23.01.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości
Diil wraca na UrbanCity. Nowa kolekcja!

Od wczoraj w naszym sklepie możesz kupić ubrania od Diil Gang Familii. Wracamy z nową kolekcją ubrań dedykowanych fanom prawdziwego hip-hopu. Diil w UrbanCity!

Ubrania od Diil Gang.

To ubrania dedykowane fanom hip-hopu. Marka Diil powstała z inicjatywy Wilka i Bilona z Hemp Gru i ekipy Diil Gangu, w której skład wchodzą znani raperzy, międy innymi Paluch, Hudy HZD, Jasiek MBH. Kolekcja odzieży oddaje klimat ulicznego rapu. Diil Gang to nie tylko ubrania, ale też wspólna pasja i przyjaźń.

Hip-hop i streetwear od zawsze miały ze sobą wiele wspólnego, dlatego znajomość branży Diil Gang Familii wyznacza wysoką jakość muzyki i ubrań. Logo Diil na koszulkach i bluzach z kapturem przez lata zyskało status legendarnego znaku rozpoznawczego najlepszego ulicznego rapu w Polsce.

W nowej kolekcji znajdziesz klasykę. Laur Diil naniesiony na wysokiej jakości bawełnę na bluzach i t-shirtach króluje po raz kolejny. Pojawiły się też w niej niezawodne w każdej sytuacji spodnie jogger w sportowym kroju - luźnych a zarazem eleganckim, który nie krępuje ruchów.

Marka Diil to kolejna hip-hopowa marka w UrbanCity. W naszym skateshopie znajdziesz też inne rapowe brandy jak BOR, Jigga czy ubrania Stoprocent.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij