NULLIZMATYK // TYRAN - ZABÓJCA KRÓLOWEJ

Planowane dostarczenie:
1-2 dni robocze
Opis produktu

NULLIZMATYK // TYRAN - ZABÓJCA KRÓLOWEJ

"Zabójca Królowej" to drugie po "SPG Dystrykt" oficjalne solo Nullizmatyka.
Głównym producentem odpowiedzialnym za warstwę muzyczną krążka jest Tyran. Brzmienie i klimat płyty utrzymany jest w stylistyce klasycznego hip hopu lat 90.
W wielu numerach na płycie pojawia się żywy bas, który wyszedł spod ręki Rafała Boryckiego (Lao Che).

Miksem i masteringiem całego albumu zajął się Eprom.

„Zabójca Królowej" to emocjonalna podróż przez życie rapera. Liryka bogato okraszona metaforami, przeplata się z wyrazistym przekazem, co czyni teksty Nullizmatyka na tyle uniwersalne, że każdy słuchacz jest w stanie odnaleźć w nich sporą cząstkę siebie. Oczywiście na albumie nie zabraknie chropowatego stylu, wyszukanych rymów, techniki, unikatowego flow na samplowanych bitach oraz mocnej braggi, czyli tego do czego Nullizmatyk zdążył nas już przyzwyczaić w swojej twórczości.

Pierwotnie album „ZK” nosił nazwę „Zabójcza Królowa” i był praktycznie w całości stworzony na samplach zespołu Queen. Niestety Królowa nie wyraziła zgody na prawa autorskie do sampli użytych przez Tyrana i Nullizmatyka. Wynikiem czego prawie cały album został wyprodukowany po raz drugi, a sample Queen zostały zastąpione innymi.

Album „Zabójca Królowej” już 16 grudnia 2022 zagości w całej swojej okazałości na Waszych głośnikach. A "Zabójcza Królowa" zamknięta w samotności w swej Komnacie będzie oczekiwać lepszych dla niej czasów. Być może nigdy nie ujrzy światła dziennego.

TRACKLISTA:

1. Zabrałem Ci oddech
2.Wdech.. Wydech.. Wdech..
3. Czwarty Raz
4.dePRESJA
5.Ćma
6.Lecę balonem
7.Jesteś we mnie wiarą
8.Kołysanka
9.Drwal z Waldenburga
10.Ostatnia wieczerza
11.Czemu taki Pan Zły?
12.Rap U!
13.Czy warto było..
14.05.05.2002
15.Sky Is The Limit