Produkty marki Cayler & Sons

Początki marki Cayler & Sons związane są z docenianą linią czapek snapback i ich ogromnym wyborem. Od 2012 roku producent zaskakuje nowymi kolekcjami i oferuje modne i trafione wzory, w których nie brakuje humoru. Z motto marki „for true heads - by true heads" producent co sezon dowodzi swego oryginalnego pomysłu na kolejne projekty. Dbałość o szczegóły i precyzyjne wykończenie zjednało sobie rzeszę fanów brandu Cayler & Sons. Linia odzieży i akcesoriów to kolejny kamień milowy dla marki. Spodnie, bluzy i koszulki dopełniają dzieła projektantów.
We wszystkich kolekcjach od Cayler & Sons nie brakuje inspiracji popkulturą, amerykańskim rapem i najnowszymi trendami streetwearowymi. Czapki od C&S to pozycja niemal obowiązkowa - coś więcej niż dodatek do ubrania, bo przyciąga wzrok i zwraca uwagę na smaczki i detale. Na grafikach ubrań znajdziesz nawiązania do legendarnych raperów, takich jak Notorious BIG, 2Pac czy Dr. Dre. Cayler & Sons zawsze podąża za tym co modne dodając coś od siebie. Kto nie kojarzy nadgryzionej czapki z daszkiem w kształcie donuta, który został przeniesiony na koszulki i bluzy. Marka zaskakuje nas co sezon nowymi wzorami i świeżymi pomysłami, jak na przykład kolaboracja z kotem Garfieldem.

Ubrania od Cayler & Sons ze względu na wysoką jakość szybko stały się pożądanym produktem w świecie ulicznej mody. Zarówno linia odzieżowa dla mężczyzn, kurtki, bluzy z kapturem i spodnie jak i oryginalne czapki na stałe zagościły w świecie streetwearowych marek.

zobacz więcej

Zwiń