Ubrania, odzież Moro Sport

Pierwsze ubrania z hip-hopowych teledysków z pewnością powinny kojarzyć Ci się z logo Moro Sport. Marka założona w 1998 roku przez rapera ze składu Trzycha z początku stanowiła ofertę szerokich spodni zakładanych w klipach przez Pezeta, Mesa, Eldo czy ekipę WYP-3. Wysokiej jakości odzież polskiego producenta związana z kulturą ulicy i modą streetwearową od producenta Moro Sport przetrwała aż do dziś.
Po małej przerwie ubrania Moro Sport wróciły do skateshopów online oferujących hip-hopowe bluzy, t-shirty i spodnie. Sportowy styl i wygoda nie zmieniły się i dalej są wyznacznikiem luźnego sposobu na życie związanego z brandem od lat. Motywem przewodnim odzieży jest pisane logo Moro, które występuje zarówno jako nadruki na bawełnie jak i wyszycie na kieszeni spodni jeansowych i materiałowych.

Aby podążać za najnowszymi trendami w kolekcji tego sezonu nie mogło zabraknąć czarnych i niebieskich joggerów, ale producent nie zapomina o korzeniach i fanach klasycznego hip-hopu proponując krój baggy z obniżonym krokiem. Równie popularne co wytrzymałe spodnie od Moro są kurtki kangurki w kolorach camouflage, które chronią przed deszczem i wiatrem. Kaptur i szeroka kieszeń z przodu jest też często obecny w bluzach z metką Moro Sport Clothing. Hoodie kojarzone ze stylem blokowisk lat 90. kiedy to powstawały pierwsze polskie ubrania hip-hopowe.