Ubrania marki My Hero Academia

Czas na odzież My Hero Academia! Ubrania Akademii Bohaterów to licencjonowana kolekcja dla fanów anime i mangi, która otwiera drzwi do świata nadludzkiej mocy. Koszulki z postaciami Izuku, Katsuki oraz Shoto dedykowana jest każdemu, kto śledzi przygody bohaterów o niezwykłych zdolnościach. Dostępna w UrbanCity linia odzieżowa to oryginalne wzory przeniesione prosto z uniwersum My Hero Academia na t-shirty oraz bluzy.

T-shirty Deku w roli głównej


Izuku, znany jako Deku to główna postać My Hero Academia. Izuku pozbawiony specjalnej mocy otrzymał Dar od samego All Might spełniając swoje marzenie, aby stać się superbohaterem. W naszej kolekcji ubrań Boku no Hero Academia poświęciliśmy mu najwięcej uwagi, ale nie zapomnieliśmy o jego przyjaciołach i wrogach oraz dynamicznych scenach akcji ze świata mangi. Na pierwszy drop ubrań My Hero Academia w UrbanCity składają się koszulki, bluzy i akcesoria poświęcone motywom serii. Nie przegap promocji na zestawy t-shirtów My Hero Academia i darmową dostawę od 100 zł, które pozwolą Ci mieć jeszcze więcej z tej kolekcji.

Oryginalna odzież My Hero Academia


W odpowiedzi na wątpliwej jakości podróbki dostępne w sieci zdobyliśmy dla Was licencję na ubrania My Hero Academia i wprowadziliśmy ich ofertę do sklepu UrbanCity. To kolejny projekt poświęcony światu mangi i anime, który w połączeniu z modną odzieżą streetwear daje poczucie oryginalności i jest sposobem na wyrażenie siebie poprzez outfit.

zobacz więcej

Zwiń