Produkty marki Pitbull West Coast

Pitbull West Coast to fighterska marka odzieżowa przesiąknięta sportową formą, która czerpie inspirację z ubrań ulicznych. W kurtkach, bluzach i koszulkach od P.B.W.C. odnajdziesz ducha walki i charakter aktywnego stylu życia. Producent oferuje materiały najwyższej jakości, aby sprostać ciężkim treningom i codziennym wyzwaniom.
Kurtki na jesień i zimę od Pitbull West Coast nadają się na każdą okazję, a dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom nie straszna jest im żadna pogoda. Ciepłe puchowe i pikowane kurtki odporne są nawet na największy mróz. Projektanci zadbali nie tylko o ich wygodę ale też elegancki krój i streetwearowe zacięcie. Oprócz najpopularniejszych czarnych i granatowych kurtek marce bliski jest też militarny styl - ponadczasowy camouflage, wojskowa zieleń i modny krój bomber jacket MA-1. Bluzy z kapturem i klasyczne crewnecki są uszyte z grubej, wytrzymałej bawełny i dostosowane są do panującego sezonu, a t-shirty i koszulki longsleeve od marki Pitbull uzupełnia treningowa kolekcja termoaktywnych rashguardów, które podkreślają sylwetkę i dają swobodę podczas wysiłku.

We wzorach Pitbull West Coast widać szczególną inspirację sportami walki na macie. Czarne koszulki z krótkim rękawem w kolaboracji z reprezentantami KSW takimi jak Michał Materla, Damian Janikowski czy Karol Bedorf to część linii odzieżowej, która znajduje się w każdej najnowszej kolekcji.

zobacz więcej

Zwiń

Bestsellery