Ubrania marki Raw Hide

Raw Hide to stosunkowo młoda marka odzieżowa, która powstała przede wszystkim z myślą o subkulturze deskorolkowej. Dla nikogo nie powinno więc być zaskoczeniem, że założyli ją… właśnie skaterzy. Postawili na bardzo tematyczną formę promocji. Ubrania Raw Hide „reprezentuje” w sieci film promocyjny pod tytułem „Raw Hide Video”. Zobaczymy na nim ubrania z pierwszej kolekcji prezentowane w najlepszy możliwy sposób, a mianowicie przez skaterów wykonujących efektowne akrobacje. Z firmą związana jest też nazwa „Raw Hide 1000”. Czego dotyczy? To konto na Instagramie, gdzie są publikowane efekty różnych projektów prowadzonych przez markę. A skąd się wzięła? To proste – podczas nagrywania filmów jest używana kamera modelu VX1000.

Noś się na sportowo – od skaterów dla skaterów

Już na pierwszy rzut oka widać, że Raw Hide jest marką skaterską. Nieważne, czy chcesz śmigać w jej ubraniach po rampach na skateparku, czy nosić je na co dzień, by reprezentować subkulturę deskorolkową. Bluza Raw Hide dzięki swojemu sportowemu wyglądowi w każdym miejscu zaprezentuje się dobrze. Spodnie baggy Raw Hide to zdecydowanie najluźniejszy model ubrań, jakie znajdziesz w ofercie tej marki. Ich niesamowicie miękka tkanina oraz wyjątkowo szerokie nogawki dadzą Ci komfort, jakiego się nie spodziewałeś. Wyróżnij się z tłumu nie tylko dzięki swoim umiejętnościom, ale też ze względu na niebanalny styl.

Ubrania skaterów muszą być wygodne, ale przecież nie nudne! Niektóre koszulki prezentowanej tu polskiej marki są kolorowe, a inne mają kolorowe logotypy. Znajdziesz je również na modelach baggy Raw Hide. Nie tylko logotypy, ale również drobne grafiki zaprojektowano w prostym, lekkim stylu, który od razu nasuwa skojarzenie ze stylem komiksowym. Ich obecność na bluzach Raw Hide nie jest przypadkowa. Przecież skateboarding to nic innego, jak fascynacja adrenaliną, sportem, szybkością, a jednocześnie lekkie i pełne dystansu podejście do życia. Chcesz pokazać, że należysz właśnie do takiej subkultury? Postaw na ubrania marki Raw Hide. Wytrzymałe spodnie, bardzo luźny model baggy oraz atrakcyjne i wygodne bluzy. To wszystko znajdziesz w ofercie Raw Hide. Nie jesteś jeszcze przekonany? Obejrzyj „Raw Hide Video” albo wejdź na profil RawHide1000 na Instagramie i zobacz, co teraz noszą skejci.

Ubrania Raw Hide to pełna swoboda podczas jazdy

Ponieważ bluzy i spodnie Raw Hide projektuje się dla skaterów, nic dziwnego, że są tak wygodne i komfortowe. Muszą być na tyle luźne, by nie krępowały ruchów i dawały pełną swobodę podczas nauki oraz wykonywania wszystkich możliwych trików. Ubrania Raw Hide to niesamowicie dynamiczne połączenie stylu sportowego i ulicznego, które idealnie komponują się ze sobą w kolejnych projektach. Nieważne, jaką masz deskę – z bluzą albo spodniami Raw Hide będziesz prezentował się naprawdę dobrze. I równie dobrze będziesz się w nich czuł. Wysoka jakość materiałów, wysoki poziom wygody i równie wysoko oceniania estetyka. Oto, co ma Ci do zaoferowania marka odzieżowa Raw Hide.