Produkty marki Stoprocent

Stoprocent to polska marka odzieżowa, która istnieje od 1999 roku. Ubrania w mocno hip-hopowym stylu od lat pojawiają się wszędzie, gdzie jest obecny najlepszy rap. Luźne koszulki, bluzy i spodnie z logo 100% wyznacza najwyższą jakość użytych materiałów, a dewiza „Żyj Stoprocent do końca życia" łączy fanów tej ulicznej marki już przez ponad 15 lat.
Mimo długoletniej tradycji producent stale się rozwija i realizuje nowe pomysły kierując się tym, co świeże w modzie i w ubraniach dedykowanych fanom hip-hopu. Szerszy krój spodni jogger od Stoprocent jest dowodem uznania dla streetwearowych trendów tego sezonu. Marka posiada zarówno damską jak i męską linię odzieżową, oraz sportową kolekcję „Ćpaj Sport", w której propaguje zdrowy tryb życia, nawiązując też współpracę z zawodnikami sztuk walki jak Michał Materla czy Tomasz Makowski.
O jakości ubrań z tagiem Stoprocent najlepiej przekonać się osobiście. T-shirty i bluzy z kapturem, które docenisz od razu po założeniu są znane ze swojej solidnej gramatury i luzackiego kroju tak samo jak wytrzymałe nadruki i metki, którymi są zdobione.
Stoprocent od 2009 prowadzi też wytwórnie muzyczną zrzeszającą artystów takich jak Sobota, Matheo i Wini. Pomaga także organizować liczne koncerty, sportowe eventy i hip-hopowe akcje, dlatego o marce 100% wie każdy komu nie obcy jest klimat szarych blokowisk i 4 elementów.