Dragon Mask

Maska Antysmogowa Dragon Mask Dragon Sport II Zimowy Kamuflaż

Powrót
149

Tabela rozmiarów:

M 46- 53 cm
L 49- 58 cm
Opis produktu
Opinie o produkcie
Płatności i wysyłka
Wymiana i zwroty

Maska antysmogowa marki Dragon Mask.

Charakteryzuje ją doskonała klasa użytych tworzyw, doskonałe wykonanie i idealne działanie. Nowa maska przeciwpyłowa DRAGON SPORT II dedykowana jest osobom aktywnym, które nie chcą zaprzestawać ulubionych aktywności outdoorowych w czasie gdy za oknem występuje smog. Nasz produkt| odznacza się awangardowym wyglądem, wygodą noszenia oraz ochroną zdrowia przed zadymionym powietrzem. Budowa jest bardzo prosta i efektywna – to zespolenie rozciągliwego neoprenu o grubości 2,8 mm z elastycznym zaciskiem nosowym i trwałym rzepem, co wespół zapewnia staranne uszczelnienie i wygodne dopasowanie do buzi i obwodu głowy, udaremnia przesuwanie się jej w trakcie aktywności, z równoczesnym zabezpieczeniem facjaty przed ostrym, mroźnym powietrzem. Najważniejszy jest tu oczywiście wielowarstwowy i wymienny filtr, który zapobiega dostawaniu się szkodliwych pyłów do naszego ciała, co podnosi jakość wdychanego powietrza i osłania przed strasznymi następstwami życia w smogu. Nasz wyjątkowy produkt N99 z aktywnym węglem umożliwia wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), dymu papierosowego, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. DRAGON SPORT II mają również unowocześnione zawory wydechowe DRAGON HEX o podwyższonej przepustowości powietrza dla jeszcze większej wygody noszenia. Są zarazem elementami montażowymi FILTRA N99 - odpowiadają za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Średnice otworów zostały przystosowane rozmiarem tak, aby pozwalać na swobodne wydychanie powietrza podczas wysiłku fizycznego. DRAGON SPORT II są dostępne w wielu fantastycznych opcjach kolorystycznych aby każdy znalazł odpowiadający mu model i dostosował produkt do indywidualnych preferencji.

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Wykorzystanie sprężystego neoprenu o grubości 2,8 mm w zewnętrznej części maski, pozwala na perfekcyjne dopasowanie do facjaty, z jednoczesną ochroną przed zimnem. Materiał jest trwały, wytrzymały i prosty w utrzymaniu – można oczyszczać ją wilgotną ściereczką z mikrofibry, a okazjonalnie po demontażu filtra i zaworów, przepłukać pod bieżącą wodą (nie więcej niż 30°C) z delikatnym detergentem.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Umożliwia dokładne uszczelnienie i wygodne dostosowanie maski antysmogowej do facjaty w obrębie nosa i policzków, przytrzymując produkt w odpowiedniej pozycji. Uniemożliwia przemieszczanie się jej w trakcie ruchu na powietrzu.

WYMIENNY FILTR N99

Nowy filtr DRAGON N99 AC. Zatrzymuje ponad 130 rodzajów zanieczyszczeń takich jak: dym tytoniowy, pył węglowy, kurz, pył węglowy, pył węglowy czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - wydajność na poziomie aż 99.9%. Nasz produkt został zbadany przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP.

ZAWORY BOCZNE

Nowe zawory wydechowe DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza. Są również częściami montażowymi filtra N99, są odpowiedzialne za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Średnice otworów zostały dostosowane rozmiarem tak, aby umożliwić bezproblemowe wydychanie powietrza podczas uprawiania sportu.

MOCNY RZEP

Pozwala na dobrani naszego produktu do obwodu głowy - rozpiętość regulacji rzepem sięga około 7 centymetrów.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Maska przeciwsmogowa, dwa filtry DRAGON N99 z aktywnym węglem, instrukcja obsługi.

Maska stanowi środek ochrony indywidualnej do prywatnego użytku, który chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (zjawiskiem SMOGu) i nie ma zastosowania w przemyśle oraz jakichkolwiek innych warunkach, wymienionych w dyrektywie 89/686/EWG, do zastosowania w których niezbędne jest spełnienie dodatkowych wymagań przez środek ochrony indywidualnej.      

ROZMIARY MASEK DRAGON SPORT

M - dla kobiet i mężczyzn o drobnej budowie ciała

L - dla mężczyzn


Kod Produktu: 1000097967

Nazwa Produktu: Maska Antysmogowa Dragon Mask Dragon Sport II Zimowy Kamuflaż

Dokładamy wszelkich starań aby paczki wychodziły jak najszybciej. Pracujemy w dni robocze, więc po każdym weekendzie i świętach w pierwszej kolejności wysyłamy zamówienia złożone w dni wolne, które posiadają status ZA POBRANIEM lub OPŁACONE.

Zamówienia, które w opisie zawierają informację o dłuższym czasie dostawy - są to głównie zegarki i słuchawki - wysyłamy po przyjściu produktu od dostawcy.

Zamówienia PreOrder wysyłamy zgodnie z datą podaną w opisie.

Zamówienia ze statusem WYMIANA wysyłamy dopiero po dostarczeniu do nas wymienianego produktu.

Zakupiony towar jest wysyłany kurierem DPD lub Paczkomaty InPost w zależności od wyboru Klienta. Do ceny zamówienia w sklepie należy doliczyć koszty wysyłki.

Koszt przesyłki DPD w obrębie całego kraju jest stały i zależny jedynie od wyboru sposobu płatności i w ramach jednego zamówienia wynosi odpowiednio 10 zł przy przedpłacie14 zł przy pobraniu.
Przedpłaty można dokonać kartą kredytową, przelewem za pośrednictwem serwisu DotPay.

Koszt przesyłki Paczkomaty InPost, w obrębie całego kraju jest stały i w ramach jednego zamówienia wynosi 10 zł. Przy czym zamówienia z usługą logistyczną Paczkomaty InPost realizowane są wyłącznie przy przedpłacie i na terytorium Polski.

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 150 zł przesyłka w obrębie całego kraju jest gratis. Przesyłka gratis nie łączy się z promocją dot. kodów rabatowych.
Przesyłka gratis nie dotyczy sprzedaży biletów na imprezy.

Koszt przesyłki zagranicznej wynosi 50 zł. Przy zamówieniu na kwotę powyżej 500 zł przesyłka do krajów Unii Europejskiej jest gratis.
Przesyłka zagraniczna realizowana jest jedynie przy przedpłacie na konto do następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania (bez Kanarów), Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Monako, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.
Przedpłaty można dokonać kartą kredytową, przelewem za pośrednictwem serwisów DotPay oraz PayPal.

Do krajów UE nie należą m.in. Szwajcaria, Norwegia, wyspa Man oraz wyspy Normandzkie - nie wysyłamy tam paczek.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych (chyba, że jest w opisie przedmiotu podany inny termin), czas ten może się wydłużyć w wyniku zdarzeń losowych.
W przypadku przelewu czas liczy się od chwili jego zaksięgowania (zmiany statusu zamówienia na OPŁACONE).

Czas dostawy paczki krajowej przez kuriera wynosi 48h (liczy się od chwili nadania paczki - zmiany statusu zamówienia na: "WYSŁANE" oraz nie dotyczy to dni wolnych od pracy), a paczki zagranicznej od 3 do 5 dni roboczych.

W momencie nadania przesyłki otrzymujesz na adres mailowy informację z numerem przesyłki DPD lub Paczkomaty InPost.

Przesyłkę można monitorować na stronie DPD lub Paczkomaty InPost.
Informacje dotyczące przebiegu paczki widoczne będą z chwilą dotarcia paczki do sortowni firmy kurierskiej, około godzin wieczornych. 
Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach swojej pracy (ok. 8:00-18:00).
Nie ma możliwości zastrzegania godzin dostawy, dlatego prosimy o podawanie adresu dostawy gdzie mogą Państwo odebrać paczkę w tym przedziale godzinowym.
Kurierzy zazwyczaj kontaktują się telefonicznie, prosimy również o podawanie właściwych numerów kontaktowych.
Przesyłki kurierskie są dobrze zapakowane (koperty bąbelkowe, kartony) i ubezpieczone.

Jeśli chcesz odesłać do nas towar bądź go wymienić proszę skorzystaj z FORMULARZA ZWROTU lub z FORMULARZ WYMIANY. Więcej informacji znajduje się na zakładkach Zwrot, Wymiana oraz Reklamacja w dziale pomocy

Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz go zwrócić? Nic trudnego, masz na to 30 dni!
Zapoznaj się z poniższą instrukcją i dokonaj poprawnego zwrotu

1. Przygotowanie dokumentów
Zacznij od wypełnienia formularza zwrotu znajdującego się poniżej: FORMULARZ ZWROTU
Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza prosimy napisać na czystej kartce wymagane informacje sugerując się formularzem.
Warunkiem do zwrotu jest również dowód zakupu (paragon lub faktura), który jest dołączany do każdego produktu.

2. Kompletowanie paczki
Zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane , zadbaj również o to aby produkt wrócił do nas w jak najlepszym stanie, szczególną uwagę prosimy zwrócić odsyłając produkty, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu np. czapki czy akcesoria.
W przypadku obuwia prosimy nie obklejać oryginalnego opakowania butów taśmą klejącą - karton z obuwiem należy włożyć do innego pudełka. Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kartonu wykorzystaj nasze opakowanie.
Oryginalne folie oraz metki nie są wymagane ale będziemy bardzo wdzięczni, jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi.

3. Wysyłka
Upewnij się, że spełniłeś poprzednie wymogi i w paczce znajduje się formularz, dowód zakupu oraz zwracane produkty. Następnie wyślij paczkę na adres naszej siedziby:
New Media s.c.
ul. Żmigrodzka 249B
51-129 Wrocław
Zadbaj o swoją przesyłkę! W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich lub nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania.
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

4. Zwrot należności
Pieniądze zwracamy przelewem na konto w możliwie najszybszym czasie, ale nie później niż do 14 dni kalendarzowych, od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij