Urban Selection

Półmaska Ochronna Z Wymiennymi Filtrami Kremowa Czerwona

Powrót
49
uni

Tabela rozmiarów:

uni uni
Opis produktu
Opinie o produkcie
Płatności i wysyłka
Wymiana i zwroty

Półmaska ochronna wielokrotnego użytku marki Steril Box.

STERIL BOX to innowacyjna półmaska wielokrotnego użytku z wymiennym filtrem polipropylenowym o dużej powierzchni, wspomagająca ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami z otoczenia oraz zmniejszająca ryzyko przedostania się wirusów i bakterii przez drogi oddechowe. Półmaska składa się z części twarzowej, wymiennego filtra oraz gumek mocujących. Część twarzowa wykonana jest z materiału o podwyższonej elastyczności, wysokiej odporności na pot oraz podstawowej stabilizacji UV. Wykorzystane do produkcji STERIL BOX tworzywo posiada ponadto właściwości bakteriobójcze dzięki zastosowaniu środka antybakteryjnego w jego składzie. Zastosowany w półmasce wymienny filtr zbudowany jest z trzech warstw. Warstwy zewnętrzne stanowi włóknina, posiadająca certyfikat OEKO-TEX Standard 100.Materiał, z którego wykonana jest środkowa warstwa filtra posiada atest PZH oraz certyfikat CENTEXBEL-PP MELTBLOWN25 g/m2 – Norma EN14683. Półmaska STERIL BOX oferowana jest w jednym rozmiarze, ale istnieje możliwość jej zmniejszenia, poprzez przycięcie półmaski wg zalecanej instrukcji.  Regulowana gumowa taśma pozwala na precyzyjne dopasowanie półmaski do twarzy użytkownika. 

ELEMENTY MASKI / ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

1. półmaska z tworzywa sztucznego na twarz STERL BOX – 1 szt.
2. gumowa taśma do mocowania półmaski na twarzy – 2 szt.
3. trójwarstwowy filtr wymienny STERIL BOX – 5 szt.
4. pianka nosowa – 1 szt.
5. instrukcja obsługi – 1 szt.


Kod Produktu: 1000107920

Nazwa Produktu: Steril Box Mask Cream Red

Metody płatności w Urbancity:

  • Przelew tradycyjny na konto

                    59 1140 2004 0000 3102 5387 2017
                    New Media s.c.
                    Żmigrodzka 249 B
                    51-129 Wrocław

w tytule przelewu proszę koniecznie napisać: SKLEP oraz podać/wpisać,   otrzymany w  potwierdzeniu, NR ZAMÓWIENIA (pozostałe lub inne informacje nie są   uwzględniane!).

  • Za pośrednictwem serwisu DotPay
  • Za pośrednictwem serwisu PayPal
  • Płatność gotówką przy odbiorze (tylko kurier DPD)

 

Wysyłka:

Zakupiony towar wysyłany jest w ciągu 48h kurierem DPD lub Paczkomaty InPost w zależności od wyboru Klienta. Do ceny zamówienia w sklepie należy doliczyć koszty wysyłki.

 

Wszystkie zamówienia krajowe powyżej 150 zł objęte są darmową wysyłką niezależnie od sposobu płatności czy wybranego kuriera.

Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz go zwrócić? Nic trudnego, masz na to 30 dni!
Zapoznaj się z poniższą instrukcją i dokonaj poprawnego zwrotu

1. Przygotowanie dokumentów
Zacznij od wypełnienia formularza zwrotu znajdującego się poniżej: FORMULARZ ZWROTU
Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza prosimy napisać CZYTELNIE na czystej kartce wymagane informacje sugerując się formularzem.
Warunkiem do zwrotu jest również dowód zakupu (paragon lub faktura), który jest dołączany do każdego produktu.

2. Kompletowanie paczki
Zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane , zadbaj również o to aby produkt wrócił do nas w jak najlepszym stanie, szczególną uwagę prosimy zwrócić odsyłając produkty, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu np. czapki czy akcesoria.
W przypadku obuwia prosimy nie obklejać oryginalnego opakowania butów taśmą klejącą - karton z obuwiem należy włożyć do innego pudełka. Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kartonu wykorzystaj nasze opakowanie.
Oryginalne folie oraz metki nie są wymagane ale będziemy bardzo wdzięczni, jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi.

3. Wysyłka
Upewnij się, że spełniłeś poprzednie wymogi i w paczce znajduje się formularz, dowód zakupu oraz zwracane produkty. Następnie wyślij paczkę na adres naszej siedziby:
New Media s.c.
ul. Żmigrodzka 249B
51-129 Wrocław
Zadbaj o swoją przesyłkę! W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich lub nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania.
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem, odesłanych do paczkomatów oraz produktów dostarczonych osobiście.

4. Zwrot należności
Pieniądze zwracamy przelewem na konto w możliwie najszybszym czasie, ale nie później niż do 14 dni kalendarzowych, od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij