Blog

Powrót

Blind Box. Odważysz się?

03.09.2018 | Opublikowane w kategorii Promocje
Blind Box. Odważysz się?

Idea promocyjnego zestawu Blind Box jest jedna. Kup, zapłać i otwieraj paczkę odkrywając jej zawartość. Zakupy w ciemno to coś co niekoniecznie kojarzy nam się pozytywnie. Każdy, kto uwielbia shopping online godzinami przegląda i porównuje oferty - nic dziwnego - przecież to główna zaleta sklepów internetowych! Nie traktujemy jednak zakupu Blind Boxa w kategorii klasycznych zakupów, a bardziej jako formę fantastycznej zabawy, ale nie loterii, w której można coś (?) wygrać i często nawet przegrać wszystko. Blind Box zawsze jest korzystny dla tego, kto się na niego odważy.

Nasz pierwszy Blind Box.

Pierwszy Blind Box w sklepie UrbanCity pojawił się na długo przed tym, kiedy stały się popularne wszelkiego rodzaju Mystery Boxy i inne tajemnicze paczki, które dziś zalewają nasz rynek. Pomysł zaczerpnięty od największych amerykańskich sklepów online uzyskał wtedy niespodziewanie dobry oddźwięk wśród klientów naszego sklepu. Pierwsze Blind Boxy czapek New Era były wyjątkową okazją do zdobycia Full Capa, który nigdy nie trafił nawet do sprzedaży na polskie półki. Ideą zakupu w ciemno było pełne zaskoczenie i zadowolenie klienta z otrzymanej paczki. Jej wartość zawsze przerastała cenę Blind Boxa. Czas na wielki powrót!

Blind Box. Odważysz się?

Blind Box Skarpet Kush

Blind Box. Odważysz się?

Tajemnicze Paczki. Powrót po latach.

 

Ostatnio postanowiliśmy na nowo zaskoczyć klientów naszego sklepu oddając w ich ręce kolejne Blind Boxy. Reaktywacja pomysłu sprzed lat to strzał w dziesiątke, bo fani UrbanCity chętnie podjęli chęć zabawy i kupują w ciemno nasze paczki, a my jesteśmy pewni ich zadowolenia. Produkty w promocyjnej paczce wybierane losowo to nigdy niedostępne w sprzedaży, dawno wyprzedane modele najlepszych ulicznych marek, które już nie powrócą, czy kolorowe, często zupełnie odjechane wzory, które cieszą oko przy każdej rozerwanej przesyłce z rąk kuriera. Do tej pory powstały promocyjne zestawy skarpet, koszulek, szortów i bluz crewneck, z których większość zaliczyło sold out, ale my już zapowiadamy, że to nie koniec niespodzianek! Wielki powrót blind boxa idealnie zgrał się z 10. rocznicą powstania sklepu i jest to ukłon w stronę klienta, który jest dla nas najważniejszy, dlatego w promocyjnej paczce nie dostaniesz byle czego. Promocyjne zestawy to także dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. To się opłaca

Blind Box. Odważysz się?

Kupuj w ciemno w sklepie UrbanCity!

 

Ostatnie okazja na letnie szaleństwo zakupów to Blind Box z szortami. Mix krótkich spodenek jeszcze się przyda, bo Słońce i ciepła pogoda nie opuszcza nas w tym roku. Promocyjny zestaw może być też idealnym uzupełnieniem Twojej walizki na wycieczki do krajów, w których upały trwają nawet do listopada.

Blind Box 10 par skarpet to zestaw, który możesz wziąć cały dla siebie albo podzielić się nim z innymi, ponieważ ich rozmiar pasuje niemal na każdą stopę. Kolorowe wzory na bieliźnie są ostatnio bardzo modne i noszą je ludzie nie tylko na co dzień, ale nawet jako oryginalny dodatek do eleganckiego garnituru. Zrób prezent sobie i innym.

Jeśli w Twojej szafie brakuje bluz, to paczka 3 crewnecków lub hoodie w naprawde niskiej cenie zaskoczy Cię i zadowoli najbardziej. Prawdziwi farciarze dostają zestaw, w którym już pierwsza bluza zwraca im koszt zabawy.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij