Blog

Powrót

Diamante Limited Wear. Nowa kolekcja dostępna w UrbanCity.

21.09.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
Diamante Limited Wear. Nowa kolekcja dostępna w UrbanCity.

W tym sezonie marka Diamante Wear zdecydowanie postawiła na limitowane edycje wzorów swoich kolekcji. Przyświecająca idea marki, która wypuszcza tylko ograniczoną ilość swoich ubrań wraca ze zdwojoną siłą. Kto pierwszy ten lepszy!

Marka Diamante Wear to polska marka, która powstała w 2009 roku i od razu zagościła na dłużej w świecie streetwearowej mody. Znana jest z limitowanych edycji swoich wzorów, której dewizą jest tworzenie kolekcji dla ludzi wyjątkowych. Przez lata Diamante Wear wspierając polskich artystów hip-hopowych oraz uliczną sztukę zdobyła szerokie grono wiernych odbiorców. Mocno przemyślane grafiki na bluzach i koszulkach oraz modne joggery, które stały się znakiem rozpoznawczym producenta oraz wysoka jakość wykonania ubrań uszytych w Polsce stoją za sukcesem marki Diamante Wear. Oprócz ubrań marka jest również znana z funkcjonalnych i modnych dodatków takich jak nerki, plecaki, paski parciane z klamrą Diamante Wear i inne akcesoria, które są idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji.

Nowa kolekcja Diamante. Limitowane dropy i wyjątkowe ubrania.

W tym sezonie marka Diamante wraca w wielkim stylu. Zmniejszając nakłady ilości wypuszczanych ubrań producent postanowił się skupić bardziej na wyjątkowych i rzadko spotykanych modelach takich jak modna ostatnio kurtka jeansowa czy koszulki i bluzy z mocnymi i bezpośrednimi hasłami. Efekt? Kolejna świetna kolekcja odzieży sygnowanej logo Diamante Wear. Autorskie joggery, które upodobał sobie ostatnio Kękę, wspomniane kurtki z denimu idealne by założyć je w nadchodzącą jesień, ale też cieplejsze kurtki i czapki zimowe będą w tym sezonie grać pierwsze skrzypce wśród polskich marek ulicznej mody. W najnowszej dostawie od Diamante znajdziesz kilka reedycji bestsellerów z poprzednich lat w odświeżonej wersji jak na przykład legendarna grafika „I See Dead Haters" na bluzie z kapturem oraz zupełnie nowe inspirowane obecnymi trendami wzory.

 

Diamante Limited Wear. Nowa kolekcja dostępna w UrbanCity.

Bezpośredni przekaz na grafikach bluz i koszulek jest jednym z elementów rozpoznawalnych marki Diamaante Wear.

Marka Diamante Wear po raz kolejny odchodzi od schematu firmy nastawionej tylko na zysk i pokazuje, że pasja, która zrodziła się prawie 10 lat temu i zajawka do robienia nietuzinkowych kolekcji towarzyszy producentowi do dziś. Dzięki temu masz okazję sięgnąć po towar trudno dostępny, rzadko spotykany, a tym samym mocno oryginalny, dzięki któremu Twój codzienny outfit będzie nie do podrobienia.

Najnowsza kolekcja ubrań od Diamante Wear jest już dostępna na naszej stronie.

Marka nie pozostaje również obojętna zainteresowaniu modą uliczną pośród płci pięknej. To dla wyjątkowych kobiet powstała marka dedykowana tylko paniom - Diamante Chicks.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij