Blog

Powrót

Gregory zajmuje 3. miejsce na drużynowych mistrzostwach w Niemczech!

05.10.2018 | Opublikowane w kategorii Inne
Gregory zajmuje 3. miejsce na drużynowych mistrzostwach w Niemczech!

Nasz reprezentant Gregory zajmuje 3 miejsce na drużynowych mistrzostwach Break Dance w Niemczech - Sense of Unity Lesson.


Gregory w połączeniu z tancerzami z Dolnego Śląska walczył z zawodnikami z Meksyku, Hiszpanii, Francji, Austrii, Czech oraz Niemiec. Warto dodać, że Turniej był oceniany przez Focusa, legendarnego tancerza z Finlandii, który jest autorytetem w dziedzinie Break Dance na całym świecie.

Sklep UrbanCity wciąż aktywnie wspiera 4 filary hip-hopu. Breakdance to taniec, który narodził się w latach 70. w Bronksie a w Polsce pojawił się po raz pierwszy w 1985 roku. Dziś aktywnie działa, zarówno podziemna jak i komercyjna scena tańca breakdance.

Grzegorz 'Gregory' - to jeden z najlepszych tancerzy Break Dance w Polsce, który zdobywa trofea na najważniejszych imprezach w kraju i Europie. Oprócz tanecznych bitw konkursowych zasiada też w roli jurora oraz prowadzi szkołę ucząc tańca ulicy, prowadząc zajęcia dla wszystkich pokoleń od dzieci po dorosłych.

 

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij