Blog

Powrót

Jointy, fast food, UrbanCity. Sesja zdjęciowa w Amsterdamie.

05.10.2018 | Opublikowane w kategorii Inne

Jest 4:20. Witamy w Amsterdamie.

Oaza spokoju dla palaczy. Idealne miejsce by na chwilę się zatrzymać, uspokoić rytm życia i spojrzeć na kolory nocy w Amsterdamie. Bongo, cannabis, grzybki... Na koszulkach z krótkim rękawem. Na zegarku 4:20, a na bluzie hoodie logo Kush oddaje swoje światło. Właśnie dla takich chwil jak te uwiecznione na sesji zdjęciowej powstała marka dla wiernych poddanych Zielonego Królestwa. Miasto pozytywnych wibracji, gdzie mieszają się kultury. Witamy w Amsterdamie.

Jointy, fast food, UrbanCity. Sesja zdjęciowa w Amsterdamie.

Koszulka Kush z psychodelicznym niczym nocne światła Amsterdamu motywem grzybków.

Złapani na gastro. Fast Food, żelki i małe zakupy uratowały nam życie.

Pizza, żelki czy ciastka? Bierzemy wszystko i w każdej ilości. Słodycze i szybkie żarcie nie raz ratują nam życie, a przynajmniej naszym spragnionym żołądkom. Hołd bohaterom gastrofazy został oddany w kolekcji MyStars: damskie i męskie t-shirty, bluzy z fastfoodowym motywem i joggery ze ściągaczem w nogawce a na nich złociste frytki, ociekająca serem pizza i shake czekoladowy. Zgłodniałeś? Odwiedź nasz sklep ze smakołykami z linii Fast Food.

Jointy, fast food, UrbanCity. Sesja zdjęciowa w Amsterdamie.

Kolekcja Fast Food od MyStars dedykowana jest fanom szybkiego żarcia i nocnej gastrówy.

UrbanCity. Nasze logo w mieście Wenecji Północy.

Pokazaliśmy na holenderskich blokach to co mamy najlepsze. Nasze logo na bluzach z kapturem komponowało się idealnie z klimatem ciemnych uliczek i przemysłowych portów Amsterdamu. Jest jeszcze jedno słowo, które nasuwa się z myślą o stolicy Holandii. To moda. Każda uliczka bardziej przypomina wybieg niż te klasyczne chodniki. Znamy pojęcie słowa streetwear i wiemy jak po nich przejść. Umiemy stworzyć uliczną sztukę z najlepszym wydaniu. Wszystko wymaga zmian i ulepszania. Nasze nowe logo UrbanCity na koszulkach ma się dobrze.

Jointy, fast food, UrbanCity. Sesja zdjęciowa w Amsterdamie.

Nowe, odświeżone logo UrbanCity jest bardziej wyraźne i powoli zdobywa uznanie świata streetwear.

Wszystkie produkty znajdziecie w nowościach online na UrbanCity.pl

Za nasz lookbook odpowiada współpracujący przez lata z naszym sklepem utalentowany fotograf Daniel Bienias.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij