Blog

Powrót

Wataha w UrbanCity.

10.12.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Oficjalna kolekcja ubrań Wataha jest już dostępna w UrbanCity. Wzory i grafiki inspirowane serialem znajdziecie w naszym sklepie pod marką WATAHA.

Wataha, serial HBO Polska

Do tej pory widzowie poznali dwa sezony przygód Oddziału Państwowej Straży Granicznej w Bieszczadach, a już od 6 grudnia w HBO i HBO GO można oglądać premierowe odcinki trzeciego sezonu Watahy. Ten serial to nie tylko historia pełna akcji i napięcia, w której splatają się losy niezwykłych bohaterów. To także przepiękne zdjęcia bieszczadzkich krajobrazów, które docenili widzowie. Ta polska produkcja HBO zdobyła ogromną popularność i została zaprezentowana już w ponad 20 krajach poza Polską.

Wataha HBO

Oficjalna kolekcja odzieży Wataha.

Koszulki i bluzy z serialu Wataha są dedykowane przede wszystkim fanom tego tytułu. Kolekcja jest dostępna tylko w UrbanCity i jest to w pełni oryginalny produkt na licencji HBO. Na grafikach ubrań znajdziesz motywy znane z serialu Wataha. Połączyliśmy je z najnowszymi trendami w modzie.

Odzież została uszyta w Polsce z dbałością o detale.

Wybierając odzież z kolekcji Watahy wspierasz Stowarzyszenie Sanitas z Sanoka, które opiekuje się osobami chorymi na nowotwory.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij