Blog

Powrót

Oznaczamy ubrania wyprodukowane w Polsce.

18.06.2020 | Opublikowane w kategorii Inne
Oznaczamy ubrania wyprodukowane w Polsce.

Odzież uszyta w Polsce to ważna część oferty UrbanCity. Wiemy, że polskie ubrania są istotne też dla Ciebie dlatego od niedawna zaczęliśmy oznaczać kolekcje wyprodukowane w Polsce. Żeby było łatwiej dostrzec i docenić te produkty w Twojej paczce z zamówieniem na oryginalnym opakowaniu ubrania z serii „Made In Poland" znajdziesz przygotowaną przez sklep UrbanCity naklejkę, która daje gwarancje w pełni polskiego pochodzenia.

Polska jakość ubrań w UrbanCity.

W ofercie sklepu UrbanCity znajdziesz polskie i zagraniczne marki i ich uliczne kolekcje. Streetwear w Polsce stał się tak bardzo popularny, że na przestrzeni lat powstało wielu producentów z naszego kraju, które dziś mogą konkurować z najlepszymi . Największe światowe firmy, takie jak adidas Originals, outdoorowa odzież od The North Face czy niemiecki skatebrand Iriedaily zlecają swoją produkcję ubrań w różnych krajach, a państwo w którym powstawała kolekcja powinien być umieszczony na metce Twojej ulubionej bluzy czy koszulki. Nie zawsze jednak jest się czym chwalić. Sieciówki nastawione na zarobek produkują ubrania niskim kosztem, ale przepłaconym zdrowiem a nawet życiem ludzi. Jako multibrandowy sklep online nie mamy na to większego wpływu. Możemy jedynie ograniczać ofertę odzieży z krajów takich jak Bangladesz i promować kolekcje, na przykład te sygnowane znakiem Fair Way Foundation (Iriedaily) czy modele damskich i męskich t-shirtów z bawełny organicznej Urban Classics, co też skutecznie od lat robimy.

Szanujemy też i ciągle pracujemy nad poszerzeniem oferty ubrań od początku do końca wyprodukowanych w Polsce. Przy okazji chcemy dać klientom możliwość łatwego rozpoznania kolekcji „Made In Poland". Są one sygnowane specjalnie przygotowaną przez nas naklejką, którą umieszczamy na ubraniach (naklejki produkujemy w Polsce :-) ), jakie znajdziesz w ofercie UrbanCity. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich dostawców, dlatego naklejkę znajdziesz jedynie na odzieży, którą sprawdziliśmy u samego źródła. Spodnie jogger marki Jigga i Grube Lolo oraz wybrane koszulki i bluzy MyStars, Kush i UrbanCity, które wyszły z polskich szwalni ozdobiliśmy metką „Made In Poland". To dla nas nie tylko gwarancja jakości, ale też zaufanie i poszanowanie dla pracy, którą wykonują polskie firmy produkujące odzież.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij