Blog

Powrót

Kurtki puchowe od Prosto dostępne w 3 kolorach.

07.10.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości

Jesienno-zimowa kolekcja Prosto jest już dostępna w UrbanCity. Ze wszystkich nowości polskiej marki postanowiliśmy przybliżyć i szerzej opisać przejściową kurtkę Ultralight, która jest dostępna w 3 kolorach: granatowym, czarnym i czerwonym.

Prosto - Ultralight Jacket. Lekka puchowa kurtka przejściowa.

Marka Prosto przygotowała model Ultalight z myślą o zmiennej pogodzie, która panuje jesienią i na początku zimy. Lekka kurtka puchowa od Prosto jest uszyta w sportowym stylu i charakteryzuję ją niezwykle niska waga. Poprzeczne pikowanie jest nie tylko modne, ale też ma praktyczne zastosowanie, ponieważ wypełnienie, które ma właściwości termoregulacyjne nie przemieszcza się i utrzymuje ciepło w równomierny sposób na całej powierzchni. Komfortowy krój pozwala na ubranie pod spód innych warstw, na przykład bluzy z kapturem, nadal nie krępując ruchów.

Męska kurtka z kapturem Prosto Ultralight to kontynuacja bestselleru z poprzedniego sezonu. W tym roku oprócz klasycznej czarnej wersji znajdziemy też granatową z szarymi wstawkami oraz czerwoną z czarnymi, bocznymi akcentami. Kaptur, mankiety i dół kurtki lamowane wygodną gumką zapewniają poczucie swobody na co dzień. Solidny materiał kurtki z kolekcji KLASYK jest ozdobiony kultowym logo z napisem PROSTO. Dla kogo jest model Ultralight? Dla każdego, kto ceni sobie wygodę, sportowy i uliczny sznyt oraz utożsamia się z legendarną polską marką kojarzoną z korzeniami warszawskiej kultury hip-hopowej.

Produkty z nowej kolekcji Prosto kupisz w UrbanCity. Model kurtki Ultralight jest objęty gwarancją darmowej wysyłki w całym kraju!

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij