Blog

Powrót

Sesja unisex z ubraniami Point X i MyStars.

12.11.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości

Męskie bluzy z kapturem i t-shirty mogą być też elementem damskiej garderoby. Pokazujemy Wam kilka inspiracji odzieży unisex w najnowszej sesji MyStars i Point X, w której te same ubrania tworzą modne stylizacje zarówno dla niego jak i dla niej.

Czym jest odzież unisex?

Ubrania unisex to takie same części naszej garderoby dla kobiet i mężczyzn, skrojone w uniwersalnym stylu, w którym każdy wygląda modnie. Ich wyznacznikiem i główną zaletą jest wygoda, dlatego odzież unisex staje się co raz bardziej popularna. Wbrew pozorom pojęcie mody unisex towarzyszy modzie już od dłuższego czasu, kiedy kobiety zaczęły zakładać garnitury, czy podkradać facetom obszerne bluzy i dobierać do nich spodnie typu boyfriend, tworząc swój oryginalny styl oversize. Dzisiaj kobiety co raz chętniej zaglądają do męskiego działu w sklepach odzieżowych w poszukiwaniu swoich ulubionych ubrań. Mają dzięki temu jeszcze lepszy wybór. O tym, że moda unisex przeniknęła już do codziennej mody możemy dowiedzieć się nie tylko z wybiegów, ale też wychodząc na ulice.

Sesja unisex z ubraniami Point X i MyStars.

Ubrania unisex. Sesja zdjęciowa MyStars i Point X.

Moda unisex w UrbanCity.

Linia odzieży unisex w UrbanCity najczęściej obejmuje bluzy i koszulki oraz akcesoria, które może założyć każda kobieta i każdy mężczyzna. Kobiety wybierają męskie bluzy z kapturem i t-shirty ze względu na lepszą dostępność wzorów i rozmiarów. Nieco większe ubranie jest też elementem modnego stylu oversize, który jest ostatnio na topie. Podobnie jest z wyborem akcesoriów unisex. Czapki, bandany i okulary przeciwsłoneczne mogą być uniwersalnym dodatkiem dla niej i dla niego. Wybór ubrań to przecież nasza osobista decyzja. Moda unisex zaciera granicę pomiędzy damską i męską modą i to my decydujemy, jak wygląda nasz styl. Wiele marek streetwearowych już dawno zapomniała o podziale na płeć. Oczywiste jest, że czapki z daszkiem od 47 brand mogą zakładać zarówno kobiety jak i mężczyźni, ale co raz częściej możemy dowiedzieć się, że t-shirty i bluzy takich marek jak Diamante Wear, czy MyStars kroją ubrania w formie unisex. Nawet Nike ma swoją kategorię Gender Neutral.

W sklepie UrbanCity znajdziesz ogromny asortyment bluz i koszulek, które z powodzeniem możesz użyć do unisexowej stylizacji. W naszej najnowszej sesji pokazujemy, że ten sam fioletowy t-shirt MyStars z napisem Fuck Off, czy bestsellerowa czarna i biała bluza z kapturem od Point X pasuje zarówno dla niej i dla niego. To jest właśnie modny unisex! W poszukiwaniu inspiracji w UrbanCity możesz też znaleźć w męskim dziale uniwersalne zegarki, kolorowe skarpetki, a nawet spodnie dresowe i bojówki, które założyć może każdy, bez względu na płeć.

W UrbanCity my dajemy Ci ubrania, Ty wybierasz swój oryginalny outfit. Moda unisex przeniknęła do świata mody, dając nam jeszcze więcej możliwości swobodnego ubierania się. Naszym zdaniem wiele rzeczy pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Sam zdecyduj, czy jesteś za podziałem na męskie i damskie, czy wolisz odzież unisex.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij