Blog

Powrót

Hollywood żegna "Czarną Panterę". Zmarł Chadwick Boseman.

31.08.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości

W sobotę 29 sierpnia 2020, po czteroletniej walce z nowotworem zmarł Chadwick Boseman. Aktor znany przede wszystkim z tytułowej roli w filmie Marvela jako Czarna Pantera odszedł przedwcześnie w wieku 43 lat.

Chadwick Boseman, amerykański aktor, znany jest z serii filmów od Marvel Cinematic Universe. Od podpisania kontraktu w 2014 roku "Chad" wcielał się w nich w rolę superbohatera Black Panther. Dzięki doskonałej roli w filmie Czarna Pantera z 2016, za którą otrzymał nagrody NAACP Image Awards i SAG Awards rozsławił dotąd mniej rozpoznawalną postać Czarnej Pantery w świecie filmów o komiksach Marvela.

Chadwick Boseman jako Black Panther:

  • Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016)
  • Czarna Pantera (2018)
  • Avengers: Wojna bez granic (2018)
  • Avengers: Koniec gry (2019)

Hollywood oraz fani "Chad'a" żegnają Czarną Panterę.

Chadwick Boseman zmarł 28 sierpnia 2020 w Los Angeles przegrywając walkę z nowotworem okrężnicy, z którym zmagał się od 4 lat. Aktora żegnają gwiazdy Hollywood oraz fani. Publikując posty na portalach społecznościowych wspominają jego talent i osobowość.

Dziś rano Marvel wypuścił krótki film będący poruszającym hołdem dla gry aktorskiej "Chad'a" w roli Black Panther. Przedstawia zakulisowe sceny Bosemana na planie Czarnej Pantery. Chadwick był prawdziwym wojownikiem i walczył do samego końca.

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij