Zestaw 8 Par Skarpet Zapakowanych Na Prezent Blind Box

Planowane dostarczenie:
1-2 dni robocze
Opis produktu

Zestaw 8 par skarpet zapakowanych na prezent Blind Box.

Daj się zaskoczyć dzięki naszemu zestawowi 8 par skarpet zapakowanych na prezent! To niezwykłe doświadczenie pełne radości i ekscytacji, które sprawi, że otwieranie paczki stanie się prawdziwą przyjemnością.

Dlaczego warto wybrać Zestaw Blind Box?
Tajemnicze Wzory: Zestaw to prawdziwa niespodzianka! Nie wiesz, jakie wzory skarpet znajdują się w środku, co dodaje dreszczyku emocji i czyni doświadczenie jeszcze bardziej ekscytującym.

Korzystna Cena: Nasz Zestaw Blind Box to nie tylko przygoda, ale również dobry deal cenowy. Otrzymujesz aż 8 par wysokiej jakości skarpet w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że to doskonały wybór dla miłośników stylu i oszczędności.

Ekologiczne Opakowanie: Dbamy o naszą planetę! Opakowanie zestawu wykonane jest z ekologicznej tektury, co oznacza, że nie tylko rozpieszczasz swoje stopy, ale także podejmujesz świadome wybory z myślą o środowisku.

Gotowe Na Prezent: Zestaw jest już pięknie zapakowany, gotowy do wręczenia jako idealny prezent dla bliskiej osoby. To doskonały sposób na sprawienie komuś radości i dostarczenie niezapomnianych chwil.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Materiał: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan
  • Rozmiar uniwersalny

*zastrzega się zwrot całego produktu "Blind Box" lub w przypadku zamówienia kilku kompletów, zwrot wszystkich zamówionych. Zwrot poszczególnych skarpet nie będzie uznawany przez obsługę sklepu.