Ad. M.A. - Gdy Skrzydła W Popiele Boginie Schodzą Na Ziemię

Planowane dostarczenie:
1-2 dni robocze
Opis produktu

Album "Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na ziemię" to najnowszy album jednej z najlepszych raperek w naszym kraju –Ad.M.y.

Ad.M.a - Raperka, wokalistka, autorka tekstów. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Chełmie, klasa gitary. Udzieliła się ona w projekcie Zbyla LADIES RAP czy SJS 2 „Nowa Szkoła”.
12 grudnia 2014 roku nakładem 34UDGS ukazał się jej album pt. „A. Wraca późno” doceniony przez środowisko hip-hopowe. W 2015 roku Ad.M.a została wybrana przez opiniotwórczy portal muzyczny popkiller.pl na jednego z Młodych Wilków 2015 roku. Była drugą w historii kobietą biorącą udział w tej akcji. Jak sama o sobie mówi chce pokazać kobietę z krwi i kości. Odchodząca w swoich utworach od standardów, wzbudzająca tym samym kontrowersje chce łamać stereotypy. 'Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na ziemię' to kontynuacja muzycznej drogi wokalistki.

Płytę cechują niekonwencjonalne rozwiązania muzyczne oraz niesamowity wachlarz umiejętności wokalnych oraz rapowych Ad.M.y. Nowy album potwierdzi tezę, że jest jedną z najlepszych raperek w Polsce. Album z pewnością zaskarbi sobie fanów nowoczesnych brzmień i niekonwencjonalnych rozwiązań. Zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich otwartych rapowych głów.